Справа № 2-о-41/10
У Х В А Л А
про відмову у відкритті провадження у справі
"18" червня 2010 р. Підгаєцький районний суд
Тернопільської області
в складі:
головуючого судді Горуц Р.О.
розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 про встановлення факту , що має юридичне значення , -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд із заявою про встановлення факту ,що має юридичне значення .
Згідно п.2 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 року №637 Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній у разі коли документи про трудовий стаж не збереглися, підтвердження трудового стажу здійснюється органами Пенсійного фонду на підставі показань свідків.
В даному випадку, для встановлення факту з яким звернувся в суд заявник, передбачено несудовий порядок його встановлення , згідно вищезазначеного Порядку.
У відповідності із. п 1 ч.2 ст.122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо : заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.
З таких підстав, вважаю за необхідне ,відмовити у відкритті провадження в цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту , що має юридичне значення .
На підставі наведеного, керуючись п.1 ч.2 ст.122 ЦПК України , п.2 Постанови Пленуму Верховного Суду України №5 від 31.03.1995 року (із змінами ,внесеними згідно з постановою Пленуму Верховного Суду України №15 від 25.05.1998 року), п.2 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 року №637 Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній , -
УХВАЛИВ:
У відкритті провадження в цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення - відмовити, оскільки заяву не належить розглядати в порядку цивільного судочинства.
Копію ухвали, разом із заявою та усіма доданими до неї матеріалами, невідкладно надіслати особі, яка подала заяву.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подан Тернопільському апеляційному суду через Підгаєцький районний су протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвал суду подається Тернопільському апеляційному суду через Підгаєцьки районний суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційн оскарження . Апеляційна скарга може бути подана без попереднього поданн заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою , яка її подає до Тернопільського апеляційного суду.
Суддя: ОСОБА_2
Суд | Підгаєцький районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 18.06.2010 |
Оприлюднено | 24.04.2018 |
Номер документу | 73556422 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Підгаєцький районний суд Тернопільської області
Горуц Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні