Справа № 369/3359/18
Провадження №2/369/2030/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03.05.2018 м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Пінкевич Н.С.,
при секретарі Водала А.Ю.
за участі представника позивача ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Києві заяву про відвід судді по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, товариства з обмеженою відповідальністю Євро 2000 про визнання недійсним рішення ради та договору оренди земельної ділянки, -
в с т а н о в и в :
У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 заявив відвід судді, оскільки є підстави сумніватись в об'єктивності та неупередженості судді при розгляді даної справи. Свої вимоги обґрунтовував тим, що суддя порушила норми процесуального закону та прийняла завідомо незаконне рішення. Ним вживались заходи щодо оскарження судового рішення, але суддею повністю проігноровані його заяви про видачу копій судових рішень. Існує інше судове рішення щодо спірної земельної ділянки. Депутати Вишневої міської ради також вважають, що суддя прийняла завідомо неправдиве та прийняли рішення про звернення до НАБУ з вимогою розпочати розслідування за ст. 375 КК України. Вказав, що суддею вже заочне прийнято негативне рішення для позивача по даній справі, що свідчать про її зацікавленість у розгляді і цієї справи.
У судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_2 проти доводів заяви заперечувала, просила відмовити в задоволенні.
Суд, заслухавши думку сторін, дослідивши заяву про відвід, вважає, що заявлений відвід не підлягає задоволенню, оскільки відповідно до ч.4 ст. 36 ЦПК України незгода сторони з процесуальними рішеннями судді, рішення або окрема думка судді в інших справах, висловлена публічно думка судді щодо того чи іншого юридичного питання не може бути підставою для відводу.
За ст. 40 ЦПК України питання про відвід судді вирішує суд, який розглядає справу. Суд задовольняє відвід, якщо доходить висновку про його обґрунтованість. Якщо суд доходить висновку про необґрунтованість заявленого відводу, він вирішує питання про зупинення провадження у справі. У такому випадку вирішення питання про відвід судді здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першою статті 33 цього Кодексу.
За результатами вирішення заяви про відвід суд постановляє ухвалу.
Підстави для відводу та самовідводу визначаються ст. 36 ЦПК України.
Оскільки представник позивача фактично не погоджується з процесуальними діями судді, прийнятим рішенням по іншій справі, підстави для відводу відсутні, тому заява про відвід є необґрунтованою та за ч.4 ст.36 ЦПК України слід зупинити провадження у справі, передати заяву про відвід для розгляду іншому судді, визначеному в порядку ч.1 ст. 33 ЦПК України.
Враховуючи викладено та керуючись ст.ст. 36-40, ст.252 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Вважати заявлений представником позивача ОСОБА_1 відвід судді Пінкевич Н.С. необґрунтованим.
Передати заяву про відвід для розгляду іншому судді, визначеному в порядку, встановленому ч.1 ст. 33 ЦПК України.
Провадження по справі зупинити до вирішення питання про відвід.
Ухвала в частину зупинення може бути оскаржена до апеляційного суду шляхом подачі в 15-денний строк апеляційної скарги, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 03.05.2018 |
Оприлюднено | 05.05.2018 |
Номер документу | 73772381 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Пінкевич Н. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні