копія
ЄУН справи 678/467/16-Ц
Провадження № 2-678-9/18
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 квітня 2018 року смт. Летичів
Летичівський районний суд Хмельницької області
В складі: головуючого - судді Лазаренка А.В.
з участю секретаря Іськової Т.Л., Козка Л.М.
прокурора Христик Н.П., Політіки О.С., Гриньової І.Д.
представника Летичівської РДА ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Летичів справу за позовною заявою заступника керівника Хмельницької місцевої прокуратури в інтересах Держави до Летичівської районної державної адміністрації, ОСОБА_3, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Летичівська селищна рада; про скасування розпорядження голови Летичівської районної державної адміністрації та визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку,
ВИРІШИВ:
В задоволенні позову заступника керівника Хмельницької місцевої прокуратури в інтересах держави доЛетичівської районної державної адміністрації, ОСОБА_3, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Летичівська селищна рада, про визнання незаконними та скасування розпоряджень Летичівської районної державної адміністрації: від 12.02.2010 № 59/2010-р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель державної власності на території Горбасівської сільської ради в частині надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ОСОБА_3; від 02.04.2010 №232/2010-р Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність для ведення особистого селянського господарства на території Горбасівської сільської ради в частині затвердження проекту землеустрою та передачі у власність ОСОБА_3 земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Горбасівської сільської ради; визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку, виданого ОСОБА_3 серія ЯЛ № 704295, зареєстрованого відділом Держкомзему у Летичівському районі в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі від 06 серпня 2010 року за № 011075700117 за кадастровим номером 6823081600:04:004:0003 ; відмовити.
На рішення суду може бути поданаапеляційна скарга до Апеляційного суду Хмельницької області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Суддя: підпис ОСОБА_4
Суддя Летичівського
районного суду ОСОБА_4
Суд | Летичівський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 24.04.2018 |
Оприлюднено | 05.05.2018 |
Номер документу | 73791613 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Летичівський районний суд Хмельницької області
Лазаренко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні