Ухвала
від 07.05.2018 по справі 809/764/18
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

"07" травня 2018 р. Справа № 809/764/18

м. Івано-Франківськ

Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Главач І.А., розглянувши матеріали позовної заяви Цінівської сільської ради Рожнятівського району Івано-Франківської області до Управління держпраці в Івано-Франківській області про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу №09-16-339/43 від 22.03.2018,-

В С Т А Н О В И В:

04.05.2018 Цінівська сільська рада Рожнятівського району Івано-Франківської області звернулася до суду з позовною заявою до Управління держпраці в Івано-Франківській області про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу №09-16-339/43 від 22.03.2018.

Пунктами 3, 6 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суддя після одержання позовної заяви, серед іншого, з'ясовує:

- чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу;

- немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Так, у пункті 2 частини 5 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України вказано, що в позовній заяві зазначаються: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.

Перевіряючи на відповідність позовну заяву вимогам статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд встановив, що Цінівською сільською радою Рожнятівського району Івано-Франківської області, не зазначено:

- поштовий індекс, відомі номери засобів зв'язку, офіційну електронну адресу або адресу електронної пошти позивача;

- відомі номери засобів зв'язку відповідача.

Також пунктом 5 частини 5 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що в позовній заяві зазначаються: виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, які підтверджують вказані обставини. Окрім цього, відповідно до частини 4 статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач зобов'язаний подати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.

У позовній заяві позивач стверджує, що секретар Цінівської сільської ради ОСОБА_1 з квітня 2016 і по теперішній час перебуває на військовій службі в Збройних Силах України та зазначає розпорядження сільського голови №6 від 19.04.21016, яким за ОСОБА_1 збережено місце роботи та посада секретаря Цінівської сільської ради на період проходження військової служби. Однак позивач до позовної заяви не подав належним чином засвідченої копії зазначеного розпорядження №6 від 19.04.21016 та документів, на підставі яких було прийнято дане розпорядження.

Відповідно до частини 1 статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України, до позовної заяви додаються її копії, а також копії доданих до позовної заяви документів відповідно до кількості учасників справи.

Перевіряючи на відповідність позовну заяву вимогам статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України, суд встановив, що Цінівська сільська рада Рожнятівського району Івано-Франківської області при звернення до суду із даною позовною заявою не подала її копію та копії доданих документів для відповідача.

Частинами 1, 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).

У зв'язку із вищевикладеним, відповідно до частин 1, 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу строк, достатній для усунення вищевказаних недоліків шляхом приведення у відповідність адміністративного позову до встановлених пунктами 2, 5, 9, 11 частини 5 статті 160, частинами 3, 4 статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України

На підставі наведеного, керуючись статтями 160, 161, 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву Цінівської сільської ради Рожнятівського району Івано-Франківської області до Управління держпраці в Івано-Франківській області про визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу №09-16-339/43 від 22.03.2018 - залишити без руху.

Надати позивачу десятиденний строк з дня вручення (отримання) копії цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви, шляхом:

1) зазначення:

- поштового індексу позивача;

- відомих номерів засобів зв'язку відповідача (якщо відомі).

2) подання належним чином засвідченої копії розпорядження сільського голови №6 від 19.04.21016 та документів, на підставі яких дане розпорядження приймалось

3) подання копії позовної заяви, а також копій доданих до неї документів для відповідача.

Роз'яснити позивачу, що в разі не усунення недоліків у вищезазначений строк позовна заява буде повернена.

Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Главач І.А.

СудІвано-Франківський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення07.05.2018
Оприлюднено10.05.2018
Номер документу73832750
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —809/764/18

Рішення від 19.06.2018

Адміністративне

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Главач І.А.

Рішення від 19.06.2018

Адміністративне

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Главач І.А.

Ухвала від 21.05.2018

Адміністративне

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Главач І.А.

Ухвала від 07.05.2018

Адміністративне

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Главач І.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні