Справа № 2-968/10
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 травня 2018 року Першотравенський міський суд Дніпропетровської області у складі:
головуючої судді Кривошеї С.С.
при секретарі Кравченко А.Г. ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Першотравенську заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні ,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до Першотравенського міського суду Дніпропетровської області з заявою про виправлення описки у судовому рішенні від 30 квітня 2010 року по цивільній справі № 2-968/10 за його позовом до Виконавчого комітету Першотравенської міської ради Дніпропетровської області про визнання права на спадкове майно.
У вищезазначеному рішенні була допущена описка у описовій та резолютивній частинах рішення, а саме: не вірно зазначено площу земельної ділянки, яка була передана у користування його матері ОСОБА_2 рішенням Виконавчого комітету Першотравенської міської ради народних депутатів Дніпропетровської області від 21 грудня 1994 року № 529, зазначено 0,091 га., а повинно 0,0989 га.
Просить суд виправити допущену у рішенні Першотравенського міського суду від 30 квітня 2010 року по справі № 2-968/10 описку у описовій та резолютивній частинах рішення, вказавши площу земельної ділянки відповідно до рішення Виконавчого комітету Першотравенської міської ради народних депутатів від 21 грудня 1994 року № 529 - 0,0989 га.
Заявник ОСОБА_1 у судове засідання надав заяву про розгляд справи за його відсутності, заявлені вимоги підтримав у повному обсязі.
Представник заінтересованої особи Виконавчого комітету Першотравенської міської ради Дніпропетровської області надала у судове засідання заяву про розгляд справи за її відсутності та прохала суд винести рішення відповідно до чинного законодавства.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Статтею 269 ЦПК України передбачено, що суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Вказана норма закону діє у випадку, якщо під час ухвалення та оформлення рішення суду судом були допущені описки чи арифметичні помилки.
Описка - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка, помилки у написанні складених чисел тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, а саме: написання прізвищ та імен, адреси, найменування спірного майна, зазначення дати і строків тощо.
Відповідно до п.19 Постанови Пленуму ВС України №14 від 18.12.2009 Про судове рішення у цивільній справі при вирішенні питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Судом у мотивувальній та резолютивній частинах рішення допущена описка, не вірно зазначено площу земельної ділянки право власності на яку, було визнано за ОСОБА_1, а саме зазначено 0,091 га., тоді як відповідно до рішення Виконавчого комітету Першотравенської міської ради народних депутатів № 529 від 21 грудня 1994 року, площа спірної земельної ділянки становить 0,0989 га.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.269 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні - задовольнити.
Виправити описку у мотивувальній та резолютивній частинах рішення Першотравенського міського суду Дніпропетровської області від 30 квітня 2010 року по цивільній справі № 2-968/10 за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Першотравенської міської ради Дніпропетровської області про визнання права на спадкове майно, зазначивши площу земельної ділянки відповідно до рішення Виконавчого комітету Першотравенської міської ради народних депутатів № 529 від 21 грудня 1994 року - 0,0989 га .
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому повної ухвали суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Першотравенський міський суд Дніпропетровської області, а з дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи безпосередньо до Апеляційного суду Дніпропетровської області.
Суддя: С.С. Кривошея.
Суд | Першотравенський міський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2018 |
Оприлюднено | 15.05.2018 |
Номер документу | 73911824 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Круговий О. О.
Цивільне
Першотравенський міський суд Дніпропетровської області
Кривошея С. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні