ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
14.05.2018 Справа № 908/876/18
Господарський суд Запорізької області у складі судді Азізбекян Т.А., розглянувши матеріали позовної заяви
до відповідача: Благодійного фонду правопорядку «Щит» (69063, м. Запоріжжя, вул. Покровська, буд.10, ідентифікаційний код 20528068)
про стягнення 6965,61 грн.
ВСТАНОВИВ:
Концерн «Міські теплові мережі» звернувся до Господарського суду Запорізької області з позовною заявою від 28.03.2018 № 98/юр до Благодійного фонду правопорядку «Щит» про стягнення основного боргу в сумі 6164,82 грн., пені в сумі 552,93 грн., трьох процентів річних в сумі 68,02 грн., інфляційних витрат в сумі 179,84 грн., за договором про постачання теплової енергії в гарячій воді № 662 від 01.08.2002.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10.05.2018 року наведену вище позовну заяву передано для розгляду судді Азізбекян Т.А.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 162 ГПК України, далі ГПК України, позовна заява повинна містити, зокрема:
- повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців); відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти;
- зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них;
- виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; правові підстави позову;
- перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Так, позовна заява від 28.03.2018 № 98/юр Концерну «Міські теплові мережі» не містить:
- номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти позивача;
- ідентифікаційний код Благодійного фонду правопорядку «Щит»;
- викладення обставин та зміст позовних вимог щодо стягнення пені в сумі 552,93 грн., трьох процентів річних в сумі 68,02 грн., інфляційних витрат в сумі 179,84 грн. (про стягнення яких є лише посилання у прохальній частині позовної заяви);
- позивачем в додатках до позову перелічені всі документи, які були надані ним разом з позовною заявою до суду, проте ні в позовній заяві, ні в додатках до неї не зазначено щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Відповідно до п.1 ст. 174 ГПК України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до ч.2 ст. 174 ГПК України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищевикладене, позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.
Приписами ч. 2 ст. 235 ГПК України, визначено, що ухвали, постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
На підставі викладеного, керуючись ст. 162, 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Концерну «Міські теплові мережі» залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність усунути зазначені в цій ухвалі недоліки до 04.06.2018, проте не більше 10 днів з дня вручення позивачу ухвали суду про залишення позовної заяви без руху та подати до суду відповідні докази.
Роз'яснити позивачу, що відповідно до ч. 4 ст. 174 ГПК України при невиконанні вимог даної ухвали, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачу.
Подання письмових доказів сторонами має здійснюватися з супровідним листом через службу діловодства суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання – 14.05.2018 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Т.А. Азізбекян
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 14.05.2018 |
Оприлюднено | 17.05.2018 |
Номер документу | 73953875 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Азізбекян Т.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні