№ провадження 2/646/979/2018
Справа № 646/1973/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22.05.18 року м. Харків
Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Єжов В.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до приватного підприємства Аверс-А , третя особа- приватне підприємство Лессор про розірвання споживчого договору та стягнення коштів в рахунок повернення виконаного однією із сторін по договору,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до приватного підприємства Аверс-А , третя особа- приватне підприємство Лессор про розірвання споживчого договору та стягнення коштів в рахунок повернення виконаного однією із сторін по договору.
Дослідивши позовну заяву з доданими до неї документами, прихожу до наступного.
Частиною 1 ст. 8 Закону України Про судоустрій і статус суддів визначено, що ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в суді, до юрисдикції якого вона віднесена процесуальним законом.
У відповідності до положень ч. 5 ст. 28 ЦПК України , позови про захист прав споживачів можуть пред'являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору.
Позивачем в позовній заяві зазначено її місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1.
Проте, за відомостями Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання ГУ ДМС України в Харківській області, що надійшли до суду 11.05.2018, місце проживання ОСОБА_1, зареєстровано за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2.
Таким чином, за результатами отриманої судом інформації встановлено, що справа не підсудна Червонозаводському районному суду м. Харкова.
Згідно ч. 9 ст. 187 ЦПК України , якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу .
Пунктом 1 ч. 1 ст. 31 ЦПК України передбачено, що суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 32 ЦПК України , спори між судами про підсудність не допускаються.
На підставі викладеного, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 31 , ч. 9 ст. 187 ЦПК України , суддя,
у х в а л и в:
Цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до приватного підприємства Аверс-А , третя особа- приватне підприємство Лессор про розірвання споживчого договору та стягнення коштів в рахунок повернення виконаного однією із сторін по договору, передати на розгляд Кегичівському районному суду Харківської області за підсудністю.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Червонозаводський районний суд м. Харкова.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя В.А.Єжов
Суд | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 22.05.2018 |
Оприлюднено | 25.05.2018 |
Номер документу | 74215387 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Червонозаводський районний суд м.Харкова
Єжов В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні