Апеляційний суд хмельницької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстраціякопія
Провадження № 11-п/792/292/18
Справа № 680/433/18
Категорія: подання (ст.34 КПК України) Доповідач ОСОБА_1
У Х В А Л А
29 травня 2018 року Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Хмельницького області в складі :
доповідача-судді ОСОБА_1 ,
суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
з участю секретаря
судового засідання ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хмельницькому подання керівника апарату ІНФОРМАЦІЯ_1 про передачу на розгляд до іншого суду клопотання начальника СВ Новоушицького відділу ДВП ГУНП в Хмельницькій області про тимчасовий доступ до речей та документів по кримінальному провадженні №680/433/18 (1-кс/680/83/18),
в с т а н о в и л а :
З поданняслідує,що нарозгляд ІНФОРМАЦІЯ_1 надійшло клопотанняначальника ІНФОРМАЦІЯ_2 протимчасовий доступдо речейта документівпо кримінальномупровадженні №680/433/18(1-кс/680/83/18), проте автоматизований розподіл вказаного подання здійснити неможливо, через відсутність потрібної кількості суддів для розподілу справи.
Перевіривши та вивчивши матеріали подання, колегія суддів судової палати уважає, що воно підлягає до задоволення з наступних підстав.
Згідно із п.2 ч.1, ч.2 ст.34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд до іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду, а питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого не пізніше п`яти днів з дня внесення такого подання чи клопотання.
Колегією суддів встановлено, що на даний час в ІНФОРМАЦІЯ_3 працює двоє суддів - ОСОБА_5 та ОСОБА_6 .
Суддя ОСОБА_5 , згідно наказу №5/04-08 відбула у щорічну основну відпустку з 07 по 04 червня 2018 року. Окрім того, суддя ОСОБА_5 , в ході досудового розслідування кримінального провадження №12018240190000097, приймала участь, як слідчий суддя.
У судді ОСОБА_6 , на момент надходження кримінального провадження до суду, закінчився строк повноважень зі здійснення правосуддя.
За обставин, коли у ІНФОРМАЦІЯ_3 неможливо утворити склад суду, для судового розгляду вказаного клопотання, виходячи з того, що найбільш наближеним до ІНФОРМАЦІЯ_4 , колегія суддів уважає, що означене подання слід передати на розгляд саме цього суду.
На підставі викладеного та керуючись ст.34 КПК України, колегія суддів,
п о с т а н о в и л а:
Подання керівника апарату Новоушицькому районного суду Хмельницької області задовольнити.
Клопотання начальника СВ Новоушицького відділу ДВП ГУНП в Хмельницькій області про тимчасовий доступ до речей та документів, по кримінальному провадженні №680/433/18, (1-кс/680/83/18) передати на розгляд Дунаєвецького районного суду Хмельницької області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді / підписи
Згідно з оригіналом
Суддя
ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_1
Суд | Апеляційний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 29.05.2018 |
Оприлюднено | 01.03.2023 |
Номер документу | 74301300 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Апеляційний суд Хмельницької області
Кулеша Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні