Справа № 545/2254/17
УХВАЛА
іменем України
"24" травня 2018 р. Полтавський районний суд Полтавської області
в складі головуючого судді - Стрюк Л.І.
при секретарі - Артеменко А.О.,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Полтава цивільну справу за позовом Виробничого сільськогосподарського кооперативу Злагода до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про переведення на позивача прав та обов'язків покупця за договором купівлі-продажу земельної ділянки ,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачів про переведення на позивача прав та обов'язків покупця за договором купівлі-продажу земельної ділянки від 24 лютого 2017 року площею 4,9923 га, що розташована на території Кіровської сільської ради Полтавського району Полтавської області з цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, укладеного між ОСОБА_1 та ОСОБА_2.
Від представника позивача на адресу суду надійшла заява про закриття провадження у справі у зв'язку з відмовою від позову.
У судове засідання представник відповідача ОСОБА_2 не з'явився, попередньо надавши заяву про розгляд заяви без його участі, проти задоволення заяви позивача не заперечує.
Відповідно до п.4 ч.1 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Керуючись п.4 ч.1 ст. 255 ЦПК України, -
УХВАЛИВ :
Прийняти відмову позивача від позову до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про переведення на позивача прав та обов'язків покупця за договором купівлі-продажу земельної ділянки .
Провадження у цивільній справі за позовом Виробничого сільськогосподарського кооперативу Злагода до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу ОСОБА_3 про переведення на позивача прав та обов'язків покупця за договором купівлі-продажу земельної ділянки - закрити.
Роз'яснити позивачу, що, відповідно до ч. 2 ст. 256 ЦПК України, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет з тих самих підстав не допускається.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через протягом 15 днів з моменту проголошення.
Суддя: ОСОБА_4
Суд | Полтавський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2018 |
Оприлюднено | 01.06.2018 |
Номер документу | 74303323 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Полтавський районний суд Полтавської області
Стрюк Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні