Ухвала
від 04.06.2018 по справі 691/45/18
ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 691/45/18

Провадження № 2/691/163/18

УХВАЛА

про призначення підготовчого судового засідання

04 червня 2018 року м. Городище

Суддя Городищенського районного суду Черкаської області Черненко В.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, за участю третьої особи Дирдинської сільської ради Городищенського району Черкаської області, про визнання права власності за набувальною давністю,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, за участю третьої особи Дирдинської сільської ради Городищенського району Черкаської області, про визнання права власності за набувальною давністю.

Ухвалою від 18.05.2018 року дана цивільна справа була прийнята до провадження.

21.05.2018 року, вказану позову заяву було залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків.

04.06.2018 року, в межах наданого позивачу часу на виправлення недоліків, на адресу суду надійшла заява з додатками, згідно якої позивач ухвалу суду від 21.05.2018 року виконав.

15.12.2017 року, вступила в дію нова редакція ЦПК України.

Згідно п. 9 ч. 1 розділу ХІІІ Перехідні положення ЦПК України, справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядається за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 196 ЦПК України, для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження проводиться підготовче судове засідання.

Керуючись ст. ст. 2-13, 189, 196, 258-261, 353 Перехідними Положеннями Цивільного процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ :

Справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, за участю третьої особи Дирдинської сільської ради Городищенського району Черкаської області, про визнання права власності за набувальною давністю розглядати за правилами загального позовного провадження.

Підготовче судове засідання призначити на 21 червня 2018 року о 16 год. 20 хв . в приміщенні Городищенського районного суду Черкаської області (вул. 1 Травня, 9, м. Городище, Черкаська область).

У підготовче судове засідання викликати сторони, участь яких у справі визнати обов'язковою.

Учасникам справи надіслати копії ухвали про призначення підготовчого судового засідання.

Встановити відповідачу строк для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі.

Встановити третій особі строк для надіслання (надання) пояснень щодо позову , який повинен відповідати вимогам ч. 3 - ч. 6 ст. 178 ЦПК України, - протягом 15 днів з дня отримання ухвали.

У разі не надання відповідачем відзиву протягом 15 днів з дня отримання даної ухвали, без поважних причин, справа буде вирішена за наявними матеріалами.

Копія відзиву відповідача з доданими до нього документами іншим учасникам справи, а також пояснення третьої особи повинні бути надіслані (надані) одночасно з надісланням (наданням) відзиву та пояснення до суду.

До відзиву та пояснення повинно бути додано :

- докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача та третьої особи, якщо такі докази не надані позивачем;

- документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву з доданими до нього доказами та пояснення іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів); зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання, заперечення); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, що вимагаються цим Кодексом. Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання зазначених вимог, повертає її заявнику без розгляду.

Роз'яснити учасникам справи, якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об'єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу. У випадку визнання поважними причин неподання учасником справи доказів у встановлений законом строк суд може встановити додатковий строк для подання вказаних доказів. Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними. Докази, які не додані до позовної заяви чи до відзиву на неї, якщо інше не передбачено Цивільним процесуальним кодексом України, подаються через канцелярію суду або в судовому засіданні з клопотанням про їх приєднання до матеріалів справи. Учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане відповідачем разом з поданням відзиву. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї. У клопотанні повинно бути зазначено: який доказ витребовується; обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати; підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа; вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.

Виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання.

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, який має очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.

Учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.

У разі, якщо подання скарги, заяви, клопотання буде визнане зловживанням процесуальними правами, суд, з урахуванням обставин справи, має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.

Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за веб-адресою https://gd.ck.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_2

СудГородищенський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення04.06.2018
Оприлюднено06.06.2018
Номер документу74472232
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —691/45/18

Ухвала від 14.01.2020

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 23.09.2019

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 27.08.2019

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 21.11.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 04.06.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 21.05.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 18.05.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Черненко В. О.

Ухвала від 10.05.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Савенко О. М.

Ухвала від 02.05.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Савенко О. М.

Ухвала від 02.02.2018

Цивільне

Городищенський районний суд Черкаської області

Подорога Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні