Постанова
від 06.06.2018 по справі 826/14491/17
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 826/14491/17 Суддя (судді) першої інстанції: Шейко Т.І.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 червня 2018 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді: Чаку Є.В.,

суддів: Файдюка В.В., Мєзєнцева Є.І.

за участю секретаря Муханькової Т.В.

позивача - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 березня 2018 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації публічного акціонерного товариства Комерційний банк Хрещатик Костенка Ігоря Івановича про зобов'язання вчинити певні дії,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2 звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації публічного акціонерного товариства Комерційний банк Хрещатик Костенка Ігоря Івановича про зобов'язання відповідача надати зміни та доповнення до переліку рахунків вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб відповідно до пунктів 4-6 частини 4 статті 26 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб , в частині виключення позивача; зобов'язання відповідача надати зміни та доповнення до переліку рахунків, за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в частині включення ОСОБА_2 до цього переліку із визначенням суми відшкодування в розмірі 95000 грн. та нарахування відсотків.

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 березня 2018 року відмовлено у задоволенні позову.

Не погоджуючись з даним судовим рішенням, позивач звернулася з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 березня 2018 року та прийняти нову постанову про задоволення позову. На думку апелянта, зазначене рішення суду прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи. Апелянт вказує, що включення її до переліку пов'язаних із банком осіб як керівника спорідненої особи банку, а саме ТОВ Соціальне житло , в якому власником істотної участі є ТОВ Інтротерра , опосередкованим власником істотної участі якого є ТОВ КУА Акерс Інвест , 100% статутного капіталу якого належить NYLAND UNION LTD - опосередкованому власнику істотної участі в банку, є безпідставним, оскільки в період з 01 квітня 2015 року по 05 квітня 2016 року. вона не обіймала посаду генерального директора ТОВ Соціальне житло , оскільки була звільнена із займаної посади 03 червня 2013 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 308 КАС України, суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

Розглянувши доводи апеляційної скарги, перевіривши матеріали справи та дослідивши докази, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, а рішення суду необхідно залишити без змін, з наступних підстав.

Як вбачається із матеріалів справи та встановлено судом, 28 січня 2016 року між позивачем та ПАТ Комерційний Банк Хрещатик було укладено договір №206D-655879 банківського вкладу Різдвяний сніг в національній валюті із щомісячною сплатою процентів, за умовою якого позивач передала, а Банк прийняв грошові кошти в сумі 95000,00 грн. на термін з 28 січня 2016 року по 28 лютого 2017 року під 24% річних.

На підставі постанови Правління Національного банку України від 05 квітня 2016 року №234 Про віднесення ПАТ Комерційний Банк Хрещатик до категорії неплатоспроможних виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (надалі - Фонд) прийнято рішення №463 Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ КБ Хрещатик та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку .

Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 02 червня 2016 року №46-рш Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ Хрещатик виконавчою дирекцією Фонду прийнято рішення від 03 червня 2016 року №913 Про початок процедури ліквідації ПАТ КБ Хрещатик та делегування повноважень ліквідатора банку .

Згідно із зазначеним рішенням розпочато процедуру ліквідації ПАТ КБ Хрещатик з 06 червня 2016 року по 05 червня 2018 року включно, призначено уповноважену особу Фонду та делеговано всі повноваження ліквідатора ПАТ КБ Хрещатик Костенку Ігорю Івановичу.

У зв'язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду рішення від 03 червня 2016 року №913 Про початок процедури ліквідації ПАТ КБ Хрещатик та делегування повноважень ліквідатора банку , Фонд з 09 червня 2016 року розпочав виплати коштів вкладникам даного Банку.

11 травня 2017 року ОСОБА_2 звернулась до установи банка-агента Фонду ПАТ ПУМБ з приводу виплати гарантованої суми відшкодування за вкладом в сумі 95000 грн., але отримала усну відповідь, що її немає в переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

У зв'язку з цим 12 травня 2017 року позивач звернулась із заявою до відповідача про включення її до реєстру вкладників та здійснення виплати нарахованої суми відшкодування за вкладом (включаючи відсотки), розміщеним в банку ПАТ КБ Хрещатик в сумі 95000 грн.

Листом від 19 травня 2017 року №2-2/2501 Фонд повідомив позивача про те, що вона, як генеральний директор ТОВ Соціальне житло (надалі - ТОВ Соціальне житло ) - спорідненої особи банку, в якому власником істотної участі є ТОВ Інтротерра , опосередкованим власником істотної участі якого є ТОВ КУА Акерс Інвест , 100% статутного капіталу якого належить NYLAND UNION LTD - опосередкованому власнику істотної участі в банку, включена до переліку пов'язаних із банком осіб, як керівник спорідненої особи банку. Також в листі відповідача йшлося про те, що відповідно до статті 26 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб Фонд не відшкодовує кошти, розміщені на вклад у банку особою, яка є пов'язаною з банком особою або була такою протягом року до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних.

23 травня 2017 року позивач у своїй заяві повідомила відповідача про те, що станом на 02 червня 2016 року (дата прийняття рішення Національного банку України №46-рш Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ КБ Хрещатик ) до ТОВ Соціальне житло вона не мала жодного відношення, оскільки була звільнена з посади генерального директора ТОВ Соціальне житло 03 червня 2013 року і не є пов'язаною з банком особою.

Листом від 20 червня 2017 року №2-2/3004 Фонд повідомив позивача, що уповноважена особа не має підстав для виключення її із переліку вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню, та включення до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

01 серпня 2017 року позивач звернулась до Фонду з заявою, в якій просила надати належним чином засвідчені витяги з постанов Правління ПАТ КБ Хрещатик , якими затверджувалися переліки пов'язаних із банком осіб станом на 01.05.2015 р., 01.06.2015 р., 01.07.2015 р., 01.08.2015 р., 01.09.2015 р., 01.10.2015 р., 01.11.2015 р., 01.12.2015 р., 01.01.2016 р., 01.02.2016 р., 01.03.2016 р., 01.04.2016 р. щодо включення позивача до цих переліків із зазначенням коду типу пов'язаної з банком особи та підстав включення її до цих переліків.

Листом від 04 вересня 2017 року №3/4051 Фонд надав витяги з переліків пов'язаних із банком осіб до яких було включено позивача та копії постанов Правління ПАТ КБ Хрещатик , якими ці переліки затверджувалися.

Відповідно до вищезазначених переліків позивача було включено до переліків пов'язаних із банком осіб за кодом типу пов'язаної особи 526, як генерального директора ТОВ Соціальне житло - спорідненої особи банку.

Не погоджуючись з рішенням відповідача щодо відмови у виключенні позивача із переліку вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню, та включення до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду у зв'язку з відсутністю на те підстав, позивач звернулась до суду з даним адміністративним позовом.

З приводу даних спірних правовідносин, колегія суддів апеляційної інстанції вважає за необхідне звернути увагу на наступне.

Правовий статус пов'язаних з банком осіб визначений статтею 52 Закону України Про банки і банківську діяльність відповідно до якої, для цілей цього Закону пов'язаними з банком особами є:

1) контролери банку;

2) особи, які мають істотну участь у банку, та особи, через яких ці особи здійснюють опосередковане володіння істотною участю у банку;

3) керівники банку, керівник служби внутрішнього аудиту, керівники та члени комітетів банку;

4) споріднені та афілійовані особи банку, у тому числі учасники банківської групи;

5) особи, які мають істотну участь у споріднених та афілійованих особах банку;

6) керівники юридичних осіб та керівники банків, які є спорідненими та афілійованими особами банку, керівник служби внутрішнього аудиту, керівники та члени комітетів цих осіб;

7) асоційовані особи фізичних осіб, зазначених у пунктах 1 - 6 цієї частини;

8) юридичні особи, в яких фізичні особи, зазначені в цій частині, є керівниками або власниками істотної участі;

9) будь-яка особа, через яку проводиться операція в інтересах осіб, зазначених у цій частині, та на яку здійснюють вплив під час проведення такої операції особи, зазначені в цій частині, через трудові, цивільні та інші відносини.

Банк зобов'язаний подавати Національному банку України інформацію про пов'язаних із банком осіб у порядку, встановленому нормативно-правовими актами Національного банку України.

Національний банк України (далі - НБУ) при здійсненні банківського нагляду має право визначати пов'язаними з банком особами фізичних та юридичних осіб, зазначених у пунктах 1 - 9 частини першої цієї статті, за наявності ознак, визначених у нормативно-правових актах Національного банку України, з урахуванням характеру взаємовідносин, операцій та наявності інших зв'язків із банком. Про таке рішення Національний банк України не пізніше наступного робочого дня повідомляє відповідний банк. У такому разі особа вважається пов'язаною з банком, якщо банк протягом 15 робочих днів із дня отримання повідомлення Національного банку України про визначення особи пов'язаною з банком не доведе протилежного.

Таким чином, право НБУ приймати рішення про визначення юридичної чи фізичної особи пов'язаною з банком визначене саме ч. 3 статті 52 Закону України Про банки і банківську діяльність , яка зобов'язує НБУ встановити відповідність такої особи критеріям ч. 1 статті 52 Закону України Про банки і банківську діяльність з одночасною наявністю у неї ознак, визначених нормативними актами Національного банку України, з урахуванням характеру операцій/взаємовідносин з банком, наявністю інших зв'язків із банком.

Згідно з п.п. 1-2 глави 2 Положення № 315, Національний банк може визначати пов'язаною із банком особу відповідно до вимог статті 52 Закону із застосуванням зокрема ознак, зазначених у главі 3 цього розділу. Національний банк може визначати пов'язаною з банком особу, використовуючи одну або декілька ознак одночасно. Рішення про визначення юридичних або фізичних осіб пов'язаними з банком особами приймає Комісія з питань визначення пов'язаних із банком осіб і перевірки операцій банків із такими особами (далі - Комісія). Національний банк приймає рішення про визначення юридичної або фізичної особи пов'язаною з банком особою кожного разу, коли Національний банк виявляє підстави для цього. Визначення особи не пов'язаною з банком не перешкоджає наступному визначенню такої особи пов'язаною, якщо для цього виникають підстави.

На виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 12 травня 2015 р. №315 Правлінням ПАТ КБ Хрещатик постановами, зокрема, від 09.07.2015 р. №1468, від 28.07.2015 р. №1639, від 07.08.2015 р. №1776, від 09.09.2015 р. №1980, від 07.10.2015 р. №2231, від 06.11.2015 р. №2457, від 07.12.2015 р. №2663, від 11.01.2016 р. №7, від 08.02.2016 р. №156, від 09.03.2016 р. №374 затверджено переліки пов'язаних із банком осіб станом на перше число кожного місяця з липня по грудень 2015 року та станом на перше число кожного місяця з січня по березень 2016 року відповідно.

Згідно вказаних вище постанов за позивачем визначено код типу пов'язаної з банком особи, а саме 526.

На обґрунтування власної позиції, відповідач зазначив, що до моменту закриття поточного рахунку №26001001026406, а саме до 23 березня 2016 року на підставі заяви від 22 березня 2016 року за підписом ОСОБА_2 як керівника ТОВ Соціальне житло , жодних документів про звільнення позивача з займаної посади до банку не надходило.

Водночас, позивачем в обґрунтування позову було зазначено, що в період з 01 квітня 2015 року по 05 квітня 2016 року вона не обіймала посаду генерального директора ТОВ Соціальне житло , оскільки була звільнена із займаної посади 03 червня 2013 року, що підтверджується протоколом загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло від 03 червня 2013 року та наказом №4 Про звільнення з роботи від 03 червня 2013 року, а тому включення її до переліку пов'язаних із банком осіб як керівника спорідненої особи банку, а саме ТОВ Соціальне житло , в якому власником істотної участі є ТОВ Інтротерра , опосередкованим власником істотної участі якого є ТОВ КУА Акерс Інвест , 100% статутного капіталу якого належить NYLAND UNION LTD - опосередкованому власнику істотної участі в банку, є безпідставним.

Згідно приписів Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 15 травня 2003 року № 755-IV, який регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців, а саме частини 1 статті 17, частин 1, 2, 11 статті 19 цього Закону, відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.

У разі якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов'язана із змінами, що вносяться до установчих документів юридичної особи, або не підлягає державній реєстрації, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), подає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, крім документів, передбачених частиною першою цієї статті, особа, уповноважена діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), додатково подає примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення.

Юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Окрім того, згідно пункту 9.3 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09 грудня 2011 року №1588, платники податків юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичних осіб зобов'язані подати реєстраційну заяву за ф. № 1-ОПП з позначкою Зміни з відомостями стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи, відокремлених підрозділів юридичної особи, до органу державної податкової служби у 10-денний строк з дня взяття на облік чи виникнення змін у облікових даних платників податків. У разі надходження від державних реєстраторів відомостей про внесення змін до Єдиного державного реєстру щодо платників податків, а також надходження від платників податків заяв за ф. № 1-ОПП, за ф. № 5-ОПП з позначкою Зміни або за ф. № 1-РПП з позначкою Перереєстрація, зміни органи державної податкової служби вносять відповідні зміни до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру самозайнятих осіб та фіксують зазначені зміни в журналах за ф. № 2-ОПП та за ф. № 7-ОПП.

Таким чином, процедура звільнення керівника юридичної особи окрім стандартних дій як то видання наказу про звільнення, внесення запису до трудової книжки та повний розрахунок, що передбачено приписами трудового законодавства, потребує, зокрема, вчинення дій з повідомлення про звільнення державного реєстратора та податкової служби.

Як було встановлено судом першої інстанції, відповідно до протоколу загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло від 01 грудня 2008 рку №4 вирішено призначити на посаду генерального директора ТОВ Соціальне житло ОСОБА_2 з 02 грудня 2008 року на підставі її заяви від 27 листопада 2008 року.

В подальшому, згідно протоколу загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло від 04 червня 2013 року №8 було прийнято рішення про припинення ТОВ Соціальне житло шляхом його ліквідації. Вказаним рішенням вирішено, зокрема, встановити, що з моменту призначення ліквідаційної комісії ТОВ Соціальне житло до позивача переходять всі повноваження щодо управління справами ТОВ Соціальне житло , окрім повноважень, віднесених чинним законодавством до компетенції вищого органу ТОВ Соціальне житло у процесі його ліквідації. Головою ліквідаційної комісії затверджено ОСОБА_2

Матеріалами справи підтверджується, що у продовж періоду з 04 червня 2013 року по 11 березня 2016 року позивач як генеральний директор та голова ліквідаційної комісії ТОВ Соціальне житло виконувала свої посадові обов'язки згідно статуту та рішень загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло , а саме:

- 11 лютого 2015 року нею, як генеральним директором ТОВ "Соціальне житло", з ПАТ Комерційний Банк Хрещатик було укладено додаткову угоду №03 до договору №2600647012341 банківського рахунку юридичної особи від 31 серпня 2006 року;

- 18 травня 2015 року нею, як головою ліквідаційної комісії ТОВ Соціальне житло , надано довіреність фізичний особі бути представником ТОВ Соціальне житло в усіх підприємствах, установах та організаціях з питань внесення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру та (або) щорічним підтвердженням відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, реєстрації змін та доповнень до установчих документів ТОВ Соціальне житло ;

- 19 травня 2015 року за підписом позивача заповнювалась реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ТОВ Соціальне житло ;

- 17 червня 2015 року позивач у якості керівника ТОВ Соціальне житло заповнювала анкету-опитувальник клієнта - юридичної особи (резидента/нерезидента) ПАТ КБ Хрещатик та своїм підписом засвідчувала, що вона є генеральним директором ТОВ Соціальне житло згідно протоколу №4 від 01 грудня 2008 року (пункт 8 анкети-опитувальника клієнта - юридичної особи (резидента/нерезидента);

- 07 грудня 2015 року позивачем, як головою ліквідаційної комісії ТОВ Соціальне житло , надано довіреність фізичний особі бути представником ТОВ Соціальне житло в усіх підприємствах, установах та організаціях з питань внесення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру та (або) щорічним підтвердженням відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, реєстрації змін та доповнень до установчих документів ТОВ Соціальне житло .

Згідно протоколу загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло від 09 березня 2016 року №9 вирішено відмінити рішення про припинення ТОВ Соціальне житло шляхом його ліквідації, затвердженого на загальних зборах учасників ТОВ Соціальне житло (протокол №8 від 04 червня 2013 року) та призначити на посаду генерального директора підприємства ОСОБА_4 з 10 березня 2016 року.

Зміни стосовно керівника ТОВ Соціальне житло були внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 12 березня 2016 року.

Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що оскільки діяльність ТОВ Соціальне житло у відповідності до приписів Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань припинено не було, позивач, як генеральний директор ТОВ Соціальне житло та як голова ліквідаційної комісії ТОВ Соціальне житло продовжувала виконувати свої посадові обов'язки згідно статуту та рішень загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло , а відповідно до останньої наведеної інформації - навіть після призначення нового генерального директора ТОВ Соціальне житло , що загалом ставить під сумнів її звільнення 03 червня 2013 року згідно протоколу загальних зборів учасників ТОВ Соціальне житло від 03 червня 2013 року, де не зазначено номер протоколу та який взагалі відсутній в матеріалах реєстраційної справи ТОВ Соціальне житло .

Крім того, відповідно до частини 5 статті 45 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб протягом 30 днів з дня опублікування відомостей про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку кредитори мають право заявити Фонду про свої вимоги до банку. Вимоги фізичних осіб-вкладників у межах гарантованої Фондом суми відшкодування за вкладами не заявляються.

У разі призначення уповноваженої особи Фонду, якій делеговано Фондом повноваження щодо складення реєстру акцептованих вимог кредиторів, кредитори заявляють про свої вимоги до банку такій уповноваженій особі Фонду.

Згідно частини 1-4, 8 статті 49 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб Фонд припиняє приймання вимог кредиторів після закінчення 30 днів з дня опублікування відомостей відповідно до частини другої статті 45 цього Закону. Будь-які вимоги, що надійшли після закінчення цього строку, вважаються погашеними, крім вимог вкладників у межах гарантованої Фондом суми відшкодування за вкладами.

Суд першої інстанції правильно зазначив, що позивач, як кредитор, у відповідності до наведених вище приписів нормативно-правових актів, не скористалася наданим правом подати до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ КБ "Хрещатик у визначений строк заяву про включення своїх вимог до реєстру кредиторів банку, як вкладник, у відповідності до п. 4 ч. 4 ст. 26 Закону України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб , не має права на відшкодування коштів розміщених на вклад за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що свідчить про відсутність порушення прав позивача у зв'язку з включенням ПАТ КБ Хрещатик останньої до переліку пов'язаних із банком осіб.

Решта тверджень та посилань сторін судовою колегією апеляційного суду не приймається до уваги через їх неналежність до предмету позову або недоведеність матеріалами справи.

Згідно зі ст. 316 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а рішення або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Отже, апеляційна скарга ОСОБА_2 не підлягає задоволенню, а рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 березня 2018 року підлягає залишенню без змін.

Керуючись ст.ст. 315, 316, 321, 322, 328, 329 КАС України, суд

П О С Т А Н О В И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 - залишити без задоволення.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 березня 2018 року - залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту судового рішення шляхом подачі касаційної скарги до Верховного Суду.

Повний текст постанови буде виготовлено 06.06.2018 року.

Головуючий суддя: Є.В. Чаку

Судді: В.В. Файдюк

Є.І. Мєзєнцев

СудКиївський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення06.06.2018
Оприлюднено08.06.2018
Номер документу74511306
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/14491/17

Постанова від 06.06.2018

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Чаку Є.В.

Ухвала від 14.05.2018

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Чаку Є.В.

Ухвала від 14.05.2018

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Чаку Є.В.

Рішення від 29.03.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

Ухвала від 02.03.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

Ухвала від 07.02.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

Ухвала від 02.01.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

Ухвала від 07.12.2017

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

Ухвала від 14.11.2017

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

Ухвала від 14.11.2017

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Шейко Т.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні