ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
20.06.2018 Справа № 917/487/18
м. Полтава
Суддя Господарського суду Полтавської області Семчук О.С. при секретарі судового засідання Лепій О.В., розглянувши в підготовчому засіданні матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КС-Агро" АДРЕСА_1, 36022
до Державного підприємства "Полтавський комбінат хлібопродуктів", вул. Небесної Сотні, 69, м. Полтава, 36022
про стягнення 874944,13 грн.,
Представники сторін :
від позивача: ОСОБА_1 (довіреність № 30 від 14.05.18);
від відповідача: ОСОБА_2 (довіреність б/н від 12.06.18);
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КС-Агро" звернулося до господарського суду Полтавської області з позовом до Державного підприємства "Полтавський комбінат хлібопродуктів" про стягнення 874944,13 грн.
Згідно ухвали господарського суду Полтавської області від 17.05.18. справа розглядається за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 20.06.18.
20.06.18. від відповідача надійшло до господарського суду клопотання про відкладення розгляду справи (вх. № 5986), для надання додаткового часу на підготовку відзиву на позов, в зв"язку з тим, що всі первинні бухгалтерські документи підприємства були вилучені слідчим відділом УСБУ .
Суд клопотання відповідача задовольнив.
Враховуючи те, що строк проведення підготовчого провадження закінчується, з метою належного розгляду справи по суті, суд вважає за можливе продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів, відповідно до п. 3 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України.
Суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання, з метою запобігання порушенню прав та законних інтересів учасників спору, в зв'язку з тим, що у даному засіданні неможливо розглянути всі питання визначені ч. 2 ст. 182 ГПК України.
Керуючись ст. 121, п.3 ст.177, ч. 2 ст. 182, ч. 2 п.1 ст. 183, ст. 202, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів.
2. Відкласти підготовче засідання у справі на 17.07.18. о 15 год. 00 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 1, зал судових засідань № 59.
3. Відповідачу у строк до 10.07.18 надати суду відзив на позов, оформлений згідно з вимогами ч. 3 ст. 165 ГПК України, з додатками, передбаченими ч. 6, 7 ст. 165 ГПК України, копію відзиву у цей же строк надати (направити) позивачу; всі докази по справі, що підтверджують заперечення проти позову; після отримання від позивача відповіді на відзив - протягом 3-х днів подати до суду заперечення (ст. 167, 184 ГПК України), копію заперечень надати (направити) позивачу.
Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 2 ст. 178 ГПК України).
4. Позивачу після отримання відзиву на позов подати суду у строк до 16.07.18. відповідь на відзив, оформлену згідно з вимогами ст. 166 ГПК України, з додатками, передбаченими ч. 6 ст. 165 ГПК України; копію відповіді на відзив в цей же строк направити відповідачу.
5. Запропонувати сторонам:
- за наявності додаткових доказів по справі - надати їх суду до 16.07.18. разом з доказами направлення копій вказаних доказів іншій стороні;
- за наявності заяв та клопотань, які відповідно до ч. 2 ст. 182 ГПК України мають бути вирішені у підготовчому засіданні - надати такі заяви чи клопотання до суду у строк до 16.07.18р. разом з доказами направлення копій вказаних заяв та/чи клопотань на адресу інших учасників судового процесу.
6. Визнати явку сторін чи їх представників обов'язковою.
Попередити учасників справи про наслідки передбачені ст. 202 ГПК України у разі неявки в судове засідання учасника справи та про обов'язок повідомити суд про причини неявки.
7. Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та оскарженню не підлягає (ст.ст. 235, 255 ГПК України).
Суддя О. С. Семчук
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 20.06.2018 |
Оприлюднено | 20.06.2018 |
Номер документу | 74780570 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Семчук О.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні