Справа № 1-кс/760/8352/18
№ 760/15803/18
У Х В А Л А
22 червня 2018 року слідчий суддя Солом`янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю детективів ОСОБА_3 та ОСОБА_4 , власників майна ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , який також діє як представник власника майна ОСОБА_7 , представників власників майна адвокатів ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання детективів про розгляд у закритому судовому засіданні клопотання старшого детектива керівника Четвертого відділу детективів Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України ОСОБА_3 , погодженого прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України ОСОБА_11 , у кримінальному провадженні №52018000000000258 від 14.03.2018 року про арешт тимчасово вилученого майна, -
в с т а н о в и в:
Детектив ОСОБА_3 , за погодженням із прокурором у кримінальному провадженні ОСОБА_11 , подала до суду клопотання у кримінальному провадженні №52018000000000258 від 14.03.2018 року про арешт тимчасово вилученого майна.
У судовому засіданні детективи просили про здійснення судового розгляду у закритому судовому засіданні у зв`язку з тим, що під час розгляду клопотання будуть розголошені відомості досудового розслідування, які можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим.
Власники та представники власників майна вважали, що для проведення закритого судового засідання немає підстав та заперечували проти задоволення клопотання.
Слідчий суддя, заслухавши детективів, власників майна, представників власників майна, дійшов до наступного висновку.
Відповідно до ч. 2 ст. 27 КПК України кримінальне провадження в судах усіх інстанцій здійснюється відкрито. Слідчий суддя, суд може прийняти рішення про здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні впродовж усього судового провадження або його окремої частини лише у випадках:
1) якщо обвинуваченим є неповнолітній;
2) розгляду справи про злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості особи;
3) необхідності запобігти розголошенню відомостей про особисте та сімейне життя чи обставин, які принижують гідність особи;
4) якщо здійснення провадження у відкритому судовому засіданні може призвести до розголошення таємниці, що охороняється законом;
5) необхідності забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні.
Відповідно до статті 222 КПК України відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим.
Слідчий, прокурор попереджає осіб, яким стали відомі відомості досудового розслідування, у зв`язку з участю у ньому, про їх обов`язок не розголошувати такі відомості без його дозволу. Незаконне розголошення відомостей досудового розслідування тягне за собою кримінальну відповідальність, встановлену законом.
Враховуючи викладене, оскільки детективи наполягають на нерозголошенні відомостей досудового розслідування, клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 27, 222 КПК України,-
у х в а л и в :
Клопотання детективів - задовольнити.
Розглядати клопотання про накладення арешту на майно у закритому судовому засіданні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.06.2018 |
Оприлюднено | 22.02.2023 |
Номер документу | 74926204 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Солом'янський районний суд міста Києва
Кізюн Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні