Ухвала
від 25.06.2018 по справі 2-3643/11
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-3643/11

Провадження № 2-зз/175/16/18

У Х В А Л А

25 червня 2018 року Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючої судді Озерянської Ж.М.,

за участю секретаря Іщенко Д.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Слобожанське заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі №2-3643/11 за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк до ОСОБА_1, Філії Товариства з обмеженою відповідальністю Українське Фінансове Агентство Верус про стягнення заборгованості, -

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області перебувала цивільна справа за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк до ОСОБА_1, Філії Товариства з обмеженою відповідальністю Українське Фінансове Агентство Верус про стягнення заборгованості.

Ухвалою Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 07 грудня 2010 року по вищевказаній цивільній справі було накладено арешт в межах заявлених позовних вимог 11800,36 доларів США, що за курсом складає 93340,85 грн.: на грошові кошти, рухоме та не рухоме майно, яке належить ОСОБА_1, шляхом заборони будь-яким особам укладати угоди стосовно цього майна, проводити його реєстрацію та перереєстрацію, здійснювати його відчуження, до розгляду даної справи по суті.

12 червня 2018 року до суду надійшла заява відповідачки про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі №2-3643/11 накладених ухвалою Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 07 грудня 2010 року.

Сторони у судове засідання не з'явилися.

Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до наступного.

Встановлено, що ухвалою Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 18 жовтня 2011 року позовну заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк до ОСОБА_1, Філії Товариства з обмеженою відповідальністю Українське Фінансове Агентство Верус про стягнення заборгованості залишено без розгляду (цивільна справа №2-3643/11 а.с.39).

Як вбачається з матеріалів цивільної справи №2-3643/11, ухвалою Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 18 жовтня 2011 року скасовано заходи забезпечення позову, накладені ухвалою суду від 17 грудня 2010 року (а.с.40).

Оскільки заходи забезпечення позову судом вже знято, заява задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного, керуючись ст. 158 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

У задоволенні заяви ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі №2-3643/11 за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк до ОСОБА_1, Філії Товариства з обмеженою відповідальністю Українське Фінансове Агентство Верус про стягнення заборгованості - відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя Озерянська Ж.М.

СудДніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення25.06.2018
Оприлюднено03.07.2018
Номер документу75024807
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-3643/11

Ухвала від 13.07.2020

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 13.07.2020

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 16.06.2020

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 16.06.2020

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 28.12.2018

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 25.06.2018

Цивільне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Озерянська Ж. М.

Ухвала від 16.02.2017

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Самсонова О. А.

Ухвала від 07.04.2011

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Луняченко В. О.

Рішення від 12.03.2012

Цивільне

Артемівський міськрайонний суд Донецької області

Медінцева Н. М.

Ухвала від 22.06.2011

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні