УХВАЛА
про залишення заяви без руху
02 липня 2018 року Справа № 823/2361/17
м. Черкаси
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Гаращенко В.В., перевіривши матеріали заяви ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 19.02.2018 у справі №823/2361/17 за позовом ОСОБА_1 до Канівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про перегляд рішення за нововиявленими обставинами в якій просить:
- скасувати судове рішення і залишити позов без розгляду.
Згідно ст. 362 КАС України, учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право подати заяву про перегляд судового рішення суду будь-якої інстанції, яке набрало законної сили, за нововиявленими або виключними обставинами.
Протягом п'яти днів з дня після надходження заяви до адміністративного суду суддя перевіряє її відповідність вимогам статті 364 цього Кодексу і вирішує питання про відкриття провадження за нововиявленими або виключними обставинами. До заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 364 цього Кодексу, застосовуються правила статті 169 цього Кодексу. (ч. 2, 3 ст. 366 КАС України).
Відповідно ч. 1 ст. 364 КАС України заява про перегляд судових рішень за нововиявленими або виключними обставинами за формою і змістом повинна відповідати вимогам цього Кодексу щодо оформлення позовних заяв до суду першої інстанції.
Перевіривши матеріали заяви, суддя встановив, що вона не відповідає вимогам ст. 364 КАС України, а тому останню необхідно залишити без руху, у відповідності до ст. 169 КАС України.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 364 КАС України, у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами зазначається нововиявлені або виключні обставини, якими обґрунтовується вимога про перегляд судового рішення, дата їх відкриття або встановлення.
Згідно ч. 2 ст. 361 КАС України, підставами для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами є: 1) істотні для справи обставини, що не були встановлені судом та не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із заявою, на час розгляду справи; 2) встановлення вироком суду або ухвалою про закриття кримінального провадження та звільнення особи від кримінальної відповідальності, що набрали законної сили, завідомо неправдивих показань свідка, завідомо неправильного висновку експерта, завідомо неправильного перекладу, фальшивості письмових, речових чи електронних доказів, що потягли за собою ухвалення незаконного рішення у цій справі; 3) скасування судового рішення, яке стало підставою для ухвалення судового рішення, яке підлягає перегляду.
В поданій ОСОБА_1 заяві про перегляд рішення за нововиявленими обставинами, заявник посилається на те, що після виконання рішення Черкаського окружного адміністративного суду №823/2361/17 його пенсія зменшиться в п'ять разів, що в свою чергу суттєво погіршує матеріальне та соціальне становище заявника, проте останній не вказав точної дати встановлення вказаних обставин.
Крім того, приписами п. 6 ч. 2 ст. 364 КАС України встановлено, що у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами зазначаються посилання на докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин.
Позивач викладаючи обставини, якими обґрунтовує свої вимоги не посилається на жодні докази, що б підтвердили наявність нововиявлених обставин.
Відповідно до ч. 1 ст. 169 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст. 169, 361-366 КАС України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про перегляд рішення за нововиявленими обставинами - залишити без руху.
Надати позивачу десятиденний строк з моменту отримання копії даної ухвали для усунення недоліків позовної заяви, шляхом подання до Черкаського окружного адміністративного суду: двох примірників заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами (оригіналу та копії), приведеної у відповідність до вимог статті 364 Кодексу адміністративного судочинства України.
У разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, заява буде повернута заявникові.
Копію ухвали надіслати заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Гаращенко
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.07.2018 |
Оприлюднено | 03.07.2018 |
Номер документу | 75045641 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
В.В. Гаращенко
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні