Дружківський міський суд донецької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 2-1285/11
У Х В А Л А
02 листопада 2011 року м. Дружківка
Суддя Дружківського міського суду Сєрікова О. О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до територіальної громади Дружківської міської ради про визнання додаткового строку для прийняття спадщини,
В С Т А Н О В И В:
01 листопада 2011 року ОСОБА_1 звернувся до Дружківського міського суду з позовною заявою до територіальної громади Дружківської міської ради про визнання додаткового строку для прийняття спадщини.
Відповідно до ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ст.4 п.2 п.п. 1 (2) Закону України "Про судовий збір" від 08 липня 2011 року зі змінами та доповненнями, який набрав чинності 01 листопада 2011 року, за подання до суду позовної заяви про визнання додаткового строку для прийняття спадщини справляється судовий збір у розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 01 січня календарного року, в якому відповідна заява подається до суду, тобто у сумі 94грн.10коп.
Відповідно до ч.1 ст.9 Закону України "Про судовий збір" від 08 липня 2011 року зі змінами та доповненнями, який набрав чинності 01 листопада 2011 року, судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України. Відповідно до квітанції, наданої позивачем, сплачений ним судовий збір був зарахований до бюджету місцевого самоврядування м. Дружківки, тобто отримувачем платежу не є спеціальний фонд Державного бюджету України.
Оскільки позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, її необхідно залишити без руху і надати позивачеві строк для виправлення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до територіальної громади Дружківської міської ради про визнання додаткового строку для прийняття спадщини залишити без руху.
Позивачеві надати строк для сплати судового збору, який складає п'ять днів з дати отримання позивачем ухвали.
Судовий збір у сумі 94грн.10коп підлягає сплаті на розрахунковий рахунок, вказаний у квітанції, доданої до ухвали суду.
У випадку невиконання вимог даної ухвали, позовна заява вважається неподаною і буде повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О. О. Сєрікова
Суд | Дружківський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2011 |
Оприлюднено | 11.07.2018 |
Номер документу | 75193954 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дружківський міський суд Донецької області
Сєрікова О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні