ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

10 липня 2018 року Справа № 808/2568/18 м. Запоріжжя Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Татаринов Д.В., розглянувши у м.Запоріжжі матеріали адміністративного позову

Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕЛЬТА КЛАСІК" (13536, Житомирська область, Попільнянський район, село Парипси, вул. Шевченка, 61, код ЄДРПОУ 40922120)

до Виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради (69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206, код ЄДРПОУ 02140892)

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Товариство з обмеженою відповідальністю "АЗИМУТ ОСОБА_2" (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, код ЄДРПОУ 39962484)

про визнання протиправним та скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

До ОСОБА_1 окружного адміністративного суду надійшов позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕЛЬТА КЛАСІК" (далі - позивач) до Виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради (далі - відповідач), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Товариство з обмеженою відповідальністю "АЗИМУТ ОСОБА_2" (далі - третя особа) в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради №150 від 02 квітня 2018 року "Про залучення ТОВ "АЗИМУТ ОСОБА_2" для організації будівництва по вул. Поштовій 117 в м. Запоріжжі.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статтей 160-161 КАС України, справа підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду, підстав для повернення чи відмови у відкритті провадження по справі не встановлено, у зв'язку з чим, провадження у справі підлягає відкриттю.

Згідно положень статті 19 Кодексу КАС України на зазначений спір поширюється юрисдикція адміністративних судів та він має розглядатись у порядку адміністративного судочинства, відповідно до частини 2 статті 20 КАС України підсудний окружним адміністративним судам.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких відповідач є суб'єктом владних повноважень.

Адміністративний позов подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого статтею 122 КАС України. Підстави для повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження у справі та залишення позовної заяви без руху.

Суддею встановлена необхідність витребувати у сторін всі наявні в них документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі.

Суддя вважає можливим призначити справу до судового розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

На підставі викладеного, керуючись статтями 171, 241, 243, 257, 260, 262, 269 КАС України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у ОСОБА_1 окружному адміністративному суді за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДЕЛЬТА КЛАСІК" (13536, Житомирська область, Попільнянський район, село Парипси, вул. Шевченка, 61, код ЄДРПОУ 40922120) до Виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради (69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206, код ЄДРПОУ 02140892) третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Товариство з обмеженою відповідальністю "АЗИМУТ ОСОБА_2" (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, код ЄДРПОУ 39962484) про визнання протиправним та скасування рішення.

Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження (з викликом осіб).

Призначити перше судове засідання на 23 липня 2018 року о/об 11:00 год., яке буде проводитися суддею Татариновим Дмитром Вікторовичем одноособово в приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду за адресою: м.Запоріжжя, вул.Сергія Синенка, 65в, кабінет 243, зала судових засідань 18.

Надати відповідачу строк для подання відзиву на позов протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали, роз'яснивши право подати в цей самий строк заяву із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Роз'яснити право позивача подати до суду протягом п'яти днів із дня отримання відзиву на адміністративний позов відповідь на відзив; відповідача право на подання заперечення протягом п'яти днів із дня отримання відповіді на відзив.

Копію даної ухвали направити учасникам судового процесу.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: adm.zp.court.gov.ua/sud0870/.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту прийняття.

Суддя Д.В. Татаринов

Пам'ятка про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі

Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі (ст.44 КАС України).

1. Учасники справи мають рівні процесуальні права та обов'язки.

2. Учасники справи зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3. Учасники справи мають право:

1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень;

2) подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам;

3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти;

5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;

6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.

4. Учасники справи можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Права та обов'язки сторін (стаття 47 КАС України).

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 44 цього Кодексу, позивач має право на будь-якій стадії судового процесу відмовитися від позову. Позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п'ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.

4. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 44 цього Кодексу, відповідач має право визнати позов повністю або частково, подати відзив на позовну заяву.

5. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії судового процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

6. Суд не приймає відмови позивача від позову, визнання позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

7. У разі подання будь-якої заяви, визначеної частиною першою або третьою цієї статті, до суду подаються докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає у судовому рішенні.

8. Відповідач, який не є суб'єктом владних повноважень, може пред'явити зустрічний позов відповідно до положень статті 177 цього Кодексу.

Дата ухвалення рішення 10.07.2018
Зареєстровано 14.07.2018
Оприлюднено 14.07.2018

Судовий реєстр по справі 808/2568/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 10.09.2018 Запорізький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.07.2018 Запорізький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.07.2018 Запорізький окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 02.07.2018 Запорізький окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону