ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
16.07.2018 р. Справа № 914/848/18
Господарський суд Львівської області у складі головуючого судді Горецької З.В. за участю секретаря судового засідання Хороз І.Б., розглянув справу
до відповідача ОСОБА_1 підприємства «Рим-Лав» , м. Львів
про стягнення заборгованості в розмірі 323 152,15 грн.
Представники сторін: не викликались.
Суть спору: На розгляд Господарського суду Львівської області подано Державним підприємством "Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем, м. Львів, до відповідача: ОСОБА_1 підприємства «Рим-Лав» , м. Львів про стягнення заборгованості в розмірі 323 152,15 грн.
Ухвалою суду від 15.05.2018 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду на 04.06.2018 року. Ухвалою суду у підготовчому засіданні 04.06.18р. розгляд справи відкладався на 09.07.18р.
У зв язку з перебуванням судді Горецької З.В., у відрядженні судове засідання призначене на 09.07.18р. не відбулося.
09.07.18р. за вх. № 1816/18 в канцелярію Господарського суду позивачем подано заяву про зменшення розміру позовних вимог.
09.07.18р. за вх. № 1817/18 в канцелярію Господарського суду позивачем подано заяву про залучення Регіонального фонду державного майна України по Львівській області (вул. Січових Стрільців, 3, м. Львів, 79000) до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача.
Відповідно до положень статті 50 ГПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи. Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов'язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі.
Відповідно до ст.177 ГПК України завданнями підготовчого провадження є остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Відповідно до п.3 ч.2 ст.183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку, що підготовче провадження у справі слід продовжити з ініціативи суду.
Керуючись ст.ст. 50, 120, 121, ч.3 ст.177, п.3 ч.2 ст.183, ст.234 ГПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Продовжити строк підготовчого провадження терміном на 30 днів.
2. Залучити Регіональне відділення фонду державного майна України по Львівській області (вул. Січових Стрільців, 3, м.Львів, 79000) до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача.
3. Розгляд справи у підготовчому засіданні відкласти на 30.07.18 р. о 14:30 год.
4. Зобов язати позивача: скерувати третій особі Регіональному відділенні фонду державного майна України по Львівській області позовну заяву з додатками, заяви по суті справи та всі докази, якими обгрунтовується правова позиція, про що подати належні та допустимі докази для долучення до матеріалів справи з описом вкладення (фіскальний чек, поштова квитанція, тощо).
5. Відповідачу: скерувати третій особі Регіональному відділенні фонду державного майна України по Львівській області відзив на позовну заяву, заяви по суті справи та всі докази, якими обгрунтовується правова позиція, про що подати належні та допустимі докази для долучення до матеріалів справи з описом вкладення (фіскальний чек, поштова квитанція, тощо).
6. Третій особі: подати письмовий відзив на позовну заяву з документальним і нормативним обґрунтуванням своїх доводів; надати належні і допустимі докази скерування відзиву з додатками позивачу та відповідачу, довідку ЄДРПОУ станом на момент розгляду справи; явка повноважного представника.
7. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2 поверх, зали судових засідань.
8. Явка осіб, які беруть участь у справі в судовому засіданні визнається судом обов»язковою.
9. Запропонувати сторонам: до наступного судового засідання подати (за наявності) інформацію щодо питань, зазначених у ч. 2 ст. 182 ГПК України та передбачені ст. 161 ГПК України заяви по суті справи та всі докази, якими вони обгрунтовують свою правову позицію; одночасно надіслати опоненту - копію таких заяв та доданих документів, докази такого направлення надати суду до початку наступного судового засідання
10. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
11. Інформацію про справу можна отримати за такою веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5015 .
Попередити сторони, що відповідно до ч. 8 ст. 80 ГПК України, докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.
Суд доводить до відома сторін, що згідно з ч. 2 ст. 135 ГПК України, у випадку повторного чи систематичного невиконання процесуальних обов'язків, повторного чи неодноразового зловживання процесуальними правами, повторного чи систематичного неподання витребуваних судом доказів без поважних причин або без їх повідомлення, триваючого невиконання ухвали про забезпечення позову або доказів суд, з урахуванням конкретних обставин, стягує в дохід державного бюджету з відповідного учасника судового процесу або відповідної іншої особи штраф у сумі від п'яти до п'ятдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Суд звертає увагу учасників справи, що відповідно до ч. 9 ст. 81 ГПК України, у разі неподання учасником справи витребуваних судом доказів без поважних причин або без повідомлення причин суд, залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання та яке ці докази мають значення, може визнати обставину, для з'ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у її визнанні, або розглянути справу за наявними в ній доказами, а у разі неподання таких доказів позивачем - також залишити позовну заяву без розгляду.
Суддя Горецька З. В.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 16.07.2018 |
Оприлюднено | 17.07.2018 |
Номер документу | 75322079 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Горецька З. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні