Ухвала
від 17.07.2018 по справі 694/952/18
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 694/952/18

2/694/553/18

У х в а л а

про залишення позовної заяви без руху

"17" липня 2018 р. м. Звенигородка

Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Сакун Д. І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання права власності в порядку спадкування за законом,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду із позовною заявою про визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки вона не відповідає вимогам ст. ст. 175 , 177 ЦПК України , з наступних підстав.

Статтями 175 , 177 ЦПК України визначено вимоги до змісту та форми позовної заяви, документів, що додаються до позовної заяви, обов'язок дотримання яких покладається на позивача.

Відповідно до ч.3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти;

Проте, позивачем у позовній заяві не зазначено номер будинку, назву вулиці та індекс відповідачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3

Крім того, в позовній заяві відповідачами по справі позивач зазначає ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, однак чому вказані особи є відповідачами по справі позивачем не зазначено.

Також, позивачем в позовній заяві не зазначені відомості про наявність чи відсутність інших спадкоємців за законом чи заповітом після смерті ОСОБА_6, чи претендують вони на спадщину, з метою визначення всіх заінтересованих осіб по справі та якими доказами ці обставини підтверджуються.

Також позивачем не надано доказів перебування у родинних відносинах ОСОБА_6 та ОСОБА_7, оскільки у витязі з Державного реєстру актів цивільного стану матір'ю ОСОБА_8 вказана ОСОБА_9.

Крім того, позивач вказує, що земельна ділянка розміром 3,23 га перебуває у колективній власності КСП ім. Кірова , однак позивачем не зазначено, чи набуло КСП ім. Кірова право власності на вказану земельну ділянку та якими доказами це підтверджується. Разом з тим, позивач зазначає, що земельна ділянка знаходиться в адміністративних межах Попівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, однак представника Попівської сільської ради до справи не залучено.

За приписами ч.2 ст. 95 ЦПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Частина 4 статті 95 ЦПК України встановлює, що копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.

Частина 5 ст. 95 ЦПК України встановила, що учасник, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмовому оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Однак, додані до заяви документи не завірені у процесуальний спосіб, оскільки не вказана дата такого засвідчення.

Згідно з ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177цього Кодексу , протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Відповідно до ч. 2 ст. 185 ЦПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи наведене вважаю, що до даної позовної заяви слід застосувати правила ч. 1 ст. 185 ЦПК України та залишити її без руху, надавши позивачу строк для усунення вказаних недоліків.

Керуючись ст. 133 , 185 , 299 ЦПК України , -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання права власності в порядку спадкування за законом - залишити без руху.

Надати позивачу для виправлення зазначених недоліків заяви строк десять днів з дня отримання копії цієї ухвали.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачу зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Сакун Д. І.

СудЗвенигородський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення17.07.2018
Оприлюднено26.07.2018
Номер документу75493476
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —694/952/18

Рішення від 23.10.2018

Цивільне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Рішення від 23.10.2018

Цивільне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 16.10.2018

Цивільне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 01.10.2018

Цивільне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

Ухвала від 17.07.2018

Цивільне

Звенигородський районний суд Черкаської області

Сакун Д. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні