ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
УХВАЛА "30" липня 2018 р.Справа №
924/418/18 Господарський суд Хмельницької області у складі судді Мухи М.Є., за участю секретаря судового засідання Попика О.В. розглянувши матеріали за позовом Славутської міської Ради м. Славута Хмельницька область до
Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" м.Київ про визнати укладеним договору оренди землі Представники сторін не з'явились Ухвала виноситься після оголошеної в підготовчому засіданні 30.07.18р. перерви. ВСТАНОВИВ: Ухвалою суду від 30.05.18р. відкрито провадження у справі та постановлено розглядати справу №
924/418/18 за правилами загального позовного провадження зі стадії підготовчого провадження. В підготовчому засіданні 18.07.18р. постановлено ухвалу про оголошення перерви до 30.07.18р. В підготовчому засіданні 30.07.2018р. відповідачем подано письмове клопотання про врегулювання спору за участі судді. Присутній в судовому засіданні представник позивача не заперечив проти врегулювання спору за участю судді. Відповідно до ст. 186 ГПК України врегулювання спору за участю судді проводиться за згодою сторін до початку розгляду справи по суті. Про проведення процедури врегулювання спору за участю судді суд постановляє ухвалу, якою одночасно зупиняє провадження у справі (ст.187 ГПК України). Враховуючи наведене, суд задовольняє клопотання Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк", відкриває процедуру врегулювання спору строком на 30 днів, в зв'язку з чим провадження у справі підлягає зупиненню до спливу встановленого строку. Керуючись ст. ст. 186, 187, 190, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд ПОСТАНОВИВ: Задовольнити клопотання Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" та призначити процедуру врегулювання спору за участю судді. Провадження у справі зупинити до 29 серпня 2018 року. Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею (30.07.18р.) та може бути оскаржена в порядку передбаченому ст. ст. 256, 257 ГПК України та підпункту 17.5 пункту 17 Розділу XI “Перехідні положення” ГПК України. Суддя М.Є. Муха Віддрук. 4 прим. : 1 - до справи, 2 - позивачу (30000, м.Славута, вул.Соборності, 7), 3,4 - відповідачу (01001, м.Київ, вул.Грушевського, 1д; 49094, м.Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 50). Всім з повідомленням про вручення.
🇺🇦 Опендатабот
Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.
Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру
ТелеграмВайбер
Опендатабот для телефону