ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
УХВАЛА
"25" вересня 2018 р. Справа № 924/418/18
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Гладюка Ю. В., при секретарі Сарело Р.О., розглянувши матеріали справи
за позовом Славутської міської Ради, м. Славута Хмельницька область
до публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк", м. Київ
про визнання укладеним договору оренди землі
Представники сторін:
від позивача - не з'явився
від відповідача - ОСОБА_1 за довіреністю
встановив:
Позивач у позові просить визнати укладеним договір оренди землі між Славутською міською радою та ПАТ КБ "Приватбанк" в редакції, викладеній у позові.
Позивач свого представника до суду не направив, надіслав клопотання про відкладення підготовчого засіданні у зв'язку з можливим укладенням договору оренди землі між Славутською міською радою та АТ КБ "Приватбанк". Зокрема, міською радою прийнято рішення, яке стосується змін розміру орендної плати від нормативної грошової оцінки землі з 8 до 3%.
Представник відповідача в судовому засіданні проти відкладення підготовчого засідання не заперечував.
Згідно п. 3 ч. 2 ст. 182 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
За пунктами 2, 6 ч. 2 ст. 182 ГПК суд з'ясовує, чи бажають сторони укласти мирову угоду; з'ясовує, чи повідомили сторони про всі обставини справи, які їм відомі .
Враховуючи подане клопотання позивача, а також повідомлені ним обставини можливого вирішення питання, яке вплине на предмет дослідження у справі, суд прийшов до висновку про необхідність відкладення підготовчого засідання, оскільки з'ясування вищевказаних обставин неможливе в рамках даного підготовчого засідання.
Керуючись ст.ст. 182, 183, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
постановив:
Підготовче засідання відкласти на 10:00 год. на 29.10.18.
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://km.arbitr.gov.ua.
Ухвала набрала законної сили 25.09.2018р. та оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.В. Гладюк
Віддрук. 2 прим. : 1 - до справи;
2 - Славутська міська рада (30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Соборності, 7) рекомендованим з повідомленням
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2018 |
Оприлюднено | 25.09.2018 |
Номер документу | 76651518 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Гладюк Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні