Ухвала
від 01.08.2018 по справі 821/717/18
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

----------------------

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

після залишення скарги без руху

01 серпня 2018 р.м. ОдесаСправа № 821/717/18

Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії: судді-доповідача - Єщенка О.В., суддів - Димерлія О.О., Шеметенко Л.П., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Херсонській області, автономній Республіці Крим та м. Севастополі на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 17 травня 2018 року по справі №821/717/18 за адміністративним позовом Фермерського господарства Успіх до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі про визнання протиправним та скасування рішення, -

В С Т А Н О В И В :

Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 17 травня 2018 року задоволено адміністративний позов Фермерського господарства Успіх .

На зазначене судове рішення Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі подало апеляційну скаргу.

Ухвалою судді Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 червня 2018 року залишено без руху апеляційну скаргу та апелянту наданий десятиденний термін для усунення недоліків скарги шляхом подання оригіналу документу про сплату судового збору у розмірі 2 643 грн.

Ухвалою судді Одеського апеляційного адміністративного суду від 25 липня 2018 року Головному управлінню ДФС у Херсонській області, автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжено строк на усунення недоліків апеляційної скарги, встановлений Ухвалою від 26 червня 2018 року. Для усунення недоліків апеляційної скарги надати Головному управлінню ДФС у Херсонській області, автономній Республіці Крим та м. Севастополі строк до 09.08.2018 року.

Апелянт виконав вимоги ухвали судді, подавши 30.07.2018 року оригінал платіжного доручення від 12.07.2018 року №1185 про оплату судового збору у сумі 2 643 грн. на рахунок апеляційного суду.

Враховуючи вищезазначене, апеляційна скарга приведена у відповідність до вимог ст. 296 КАС України і вважається поданою 18 червня 2018 року.

З огляду на викладене, оскільки вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху виконані, недоліки усунуто, перешкод для прийняття апеляційної скарги Одеським апеляційним адміністративним судом та відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Керуючись ч. 3 ст. 169, ч.ч. 2, 3 ст. 300 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Херсонській області, автономній Республіці Крим та м. Севастополі на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 17 травня 2018 року по справі №821/717/18 за адміністративним позовом Фермерського господарства Успіх до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі про визнання протиправним та скасування рішення.

Запропонувати учасникам справи подати до Одеського апеляційного адміністративного суду відзив на апеляційну скаргу у п'ятиденний строк з дня отримання ухвали.

Надіслати учасникам справи копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач О.В. Єщенко

Суддя О.О. Димерлій

Суддя Л.П. Шеметенко

СудОдеський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення01.08.2018
Оприлюднено02.08.2018
Номер документу75630542
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —821/717/18

Ухвала від 20.12.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Бившева Л.І.

Ухвала від 06.12.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Бившева Л.І.

Постанова від 30.10.2018

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Ухвала від 22.10.2018

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Ухвала від 01.08.2018

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Ухвала від 01.08.2018

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Ухвала від 25.07.2018

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Ухвала від 26.06.2018

Адміністративне

Одеський апеляційний адміністративний суд

Єщенко О.В.

Рішення від 17.05.2018

Адміністративне

Херсонський окружний адміністративний суд

Гомельчук С.В.

Ухвала від 25.04.2018

Адміністративне

Херсонський окружний адміністративний суд

Гомельчук С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні