12/692
УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65
УХВАЛА
"26" червня 2007 р. № справи 12/692
За позовом Відкритого акціонерного товариства "Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва (ВАТ "Укрводпроект") (м. Київ)
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Дінел" (м. Житомир)
про стягнення 8247,22 грн.
Суддя
Присутні:
від позивача: не з'явився
від відповідача: не з'явивсяГосподарський суд встановив.
Позивачем пред'явлено позов про стягнення на його користь з відповідача 8 247,22 грн. - сума завданих збитків.
В судове засідання представники сторін не з'явилися.
Як вбачається з матеріалів справи, 25.06.07р. до суду надійшла заява від 19.06.07р., згідно якої позивач відмовляється від позову та просить припинити провадження у справі. Наголосив, що наслідки відмови від позову, встановлені ч. 2 ст. 80 ГПК України позивачу відомі (а.с. 42).
Господарський суд в порядку ст.ст. 22, 78 ГПК України перевірив повноваження особи на відмову від позову, встановив, що відмова від позову не суперечить законодавству, не порушує чиї-небудь права і охоронювані законом інтереси, прийняв відмову від позову.
Враховуючи вищевикладене суд припиняє провадження у справі за п. 4 ст. 80 ГПК України у зв'язку з відмовою від позову.
Судові витрати покладаються на позивача.
Керуючись ст.ст. 49, 78, 80 п.4, 86 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Провадження у справі припинити.
Суддя
Друк. : Біленька Ю.П.
1- в справу,
2,3- сторонам
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 26.06.2007 |
Оприлюднено | 22.08.2007 |
Номер документу | 757367 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Сікорська Н.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні