Справа №2-226-08
2-во/705/49/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 серпня 2018 року м. Умань
Уманськийміськрайонний судЧеркаської області в складі:
головуючого - судді Мазуренко Ю.В.
при секретарі Романовій О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Умань питання про виправлення описки в рішенні суду від 04.02.2008 року по цивільній справі № 2-226-08 за поданням органу опіки та піклування виконавчого комітету Уманської міської ради про призначення опікуном ОСОБА_1 над недієздатною ОСОБА_2, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Уманського міськрайонного суду знаходилась цивільна справа за поданням органу опіки та піклування виконавчого комітету Уманської міської ради про призначення опікуном ОСОБА_1 над недієздатною ОСОБА_2.
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про виправлення описки в рішенні Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 04.02.2008 року про виправлення описки у рішенні суду, а саме: у вступній, описовій і резолютивній частинах було допущено описку в написанні прізвища сестри недієздатної ОСОБА_2: замість …Маковлева.… вказано …Маковлєва… . Тому просить виправити описку в тексті рішення суду від 04.02.2008 року, вказавши у вступній, описовій і резолютивній частинах рішення Маковлева Алла Феліксівна .
Заявник у судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи повідомлений в установленому законом порядку, проте в своїй заяві про виправлення описки просить справу розглядати у судовому засіданні без його участі.
Представник органу опіки та піклування Уманської міської ради в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи повідомлений в установленому законом порядку, причини неявки суду не повідомив, його неявка не перешкоджає розгляду заяви.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
На підставі наведеного вище суд вважає, що допущена описка в резолютивній частині рішення суду від 04.02.2008 року підлягає виправленню.
Керуючись статтями 258-260 , 269 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену в рішенні Уманського міськрайонного суду в Черкаській області від 04 лютого 2008 року у цивільній справі № 2-226-08 за поданням органу опіки та піклування виконавчого комітету Уманської міської ради про призначення опікуном ОСОБА_1 над недієздатною ОСОБА_2.
У вступній, описовій і резолютивній частинах рішення Уманського міськрайонного суду в Черкаській області від 04 лютого 2008 року, виправити описку вказавши у тексті рішення ОСОБА_3 … ( у відповідних відмінках) замість …Маковлєва ОСОБА_4 …
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвалу суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Ю.В. Мазуренко
Суд | Уманський міськрайонний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2018 |
Оприлюднено | 02.09.2018 |
Номер документу | 76177231 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Мазуренко Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні