Справа № 215/1752/18
1-кп/215/432/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 вересня 2018 року Тернівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі: головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
законних представників потерпілої: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,
представника потерпілої: ОСОБА_6 ,
обвинуваченого ОСОБА_7 ,
захисника ОСОБА_8 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12017040230002002 від 06.11.2017 р. відносно ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.286 КК України,
В С Т А Н О В И В:
03 травня 2018 року в провадження Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області з Криворізької місцевої прокуратури № 3 надійшов обвинувальний акт з реєстром матеріалів досудового розслідування у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.286 КК України.
У підготовчому судовому засіданні не встановлено перешкод призначення судового розгляду.
Прокурор вважає за можливе призначити судовий розгляд у відкритому судовому засіданні, надав суду матеріали кримінального провадження в одному томі на 168 аркушах.
ОСОБА_4 - законним представником неповнолітньої потерпілої ОСОБА_5 в її інтересах пред`явлено цивільний позов до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «КОМТЕК»; третя особа: ОСОБА_7 про відшкодування моральної шкоди, завданої злочином.
Керуючись ст. ст. 62, 128, 314-316 КПК України, суд,
У Х В А Л И В:
Призначити судовий розгляд кримінального провадження №12017040230002002 від 06.11.2017 р. відносно ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.286 КК України на 10-30 годину 18.09.2018 року в залі № 7 Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Прийняти допровадження цивільний позов неповнолітньої ОСОБА_5 , законним представником якої є ОСОБА_4 , до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «КОМТЕК»; третя особа: ОСОБА_7 про відшкодування моральної шкоди, завданої злочином
Визнати ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 цивільним позивачем, законним представником якої є ОСОБА_4 , а Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «КОМТЕК» цивільним відповідачем, ОСОБА_7 третьою особою.
Судовий розгляд кримінального провадження проводити у відкритому судовому засіданні суддею одноособово.
Долучити до обвинувального акту матеріали кримінального провадження в одному томі на 168 аркушах.
У судове засідання викликати учасників кримінального провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Тернівський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 04.09.2018 |
Оприлюднено | 01.03.2023 |
Номер документу | 76215404 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Тернівський районний суд м.Кривого Рогу
Науменко Я. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні