Ухвала
від 10.10.2018 по справі 524/9571/16-к
АВТОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Справа № 524/9571/16

Провадження № 1-кс/524/3387/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10.10.2018 року Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_1 , вирішуючи клопотання ОСОБА_2 про проведення судового засідання по справі № 524/9571/16-к за клопотанням ОСОБА_2 про скасування арешту з майна, в режимі відеоконференції,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває клопотання ОСОБА_2 , який діє в інтересах ТОВ «Верікон-Грейд», про скасування арешту з майна.

08 жовтня 2018 року на адресу суду надійшло клопотання ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, оскільки останній знаходиться в м. Лубни, Полтавської області.

Відповідно до вимог п. 4 ч. 1ст. 336 КПК Україниу разі необхідності забезпечення оперативності судового провадження, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження).

Отже, відеоконференція покликана захистити учасників процесу від надмірного затягування судового процесу, оскільки основною причиною затягування справи є неявка учасників процесу до зали судового засідання.

Згідно вимогст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Таким чином, з метою підвищення оперативності судового розгляду, враховуючи, неможливість безпосередньої участі ОСОБА_2 17 жовтня 2018 року в судовому засіданні, суд вважає, за необхідне провести судове засідання, призначене на 17 жовтня 2018 року о 09 год. 30 хв. в режимі відеоконференції. Доручити Лубенському міськрайонному суду Полтавської області забезпечити проведення по справі судового засідання в режимі відеоконференції на визначений час і дату.

Керуючисьст. 336 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Судове засідання по клопотанню ОСОБА_2 , який діє в інтересах ТОВ «Верікон-Грейд», про скасування арешту з майна,провести в режимі відеоконференції.

Доручити Лубенському міськрайонномусуду Полтавськоїобласті забезпечити проведення по справі судового засідання в режимі відеоконференції на 09 годину 30 хвилин 17 жовтня 2018 року.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудАвтозаводський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення10.10.2018
Оприлюднено01.03.2023
Номер документу77057449
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —524/9571/16-к

Ухвала від 29.08.2019

Кримінальне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

Ухвала від 29.08.2019

Кримінальне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

Ухвала від 17.10.2018

Кримінальне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

Ухвала від 10.10.2018

Кримінальне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

Ухвала від 18.07.2018

Кримінальне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Предоляк О. С.

Ухвала від 18.01.2018

Кримінальне

Апеляційний суд Полтавської області

Костенко В. Г.

Ухвала від 18.01.2018

Кримінальне

Апеляційний суд Полтавської області

Костенко В. Г.

Ухвала від 18.01.2018

Кримінальне

Апеляційний суд Полтавської області

Костенко В. Г.

Ухвала від 18.01.2018

Кримінальне

Апеляційний суд Полтавської області

Костенко В. Г.

Ухвала від 14.12.2017

Кримінальне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Рибалка Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні