ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та призначення справи
до судового розгляду по суті
м. Київ
10.10.2018Справа № 910/10650/18
За позовомПриватної організації "Організація колективного управління авторськими та суміжними правами" на захист прав позивача Товариства з омбеженою відповідальністю "Ворнер Мьюзік Україна" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сітізен Кафе" про виплату компенсації у зв"язку з порушенням майнових прав суб"єкта авторського права
Суддя Підченко Ю.О. Секретар судового засідання Коновалов С.О.
Представники сторін: від позивача:Луценко О.В. - представник за довіреністю; від відповідача:Антонова Г.І. - представник за довіреністю;
ВСТАНОВИВ:
Приватна організація "Організація колективного управління авторськими та суміжними правами" на захист прав позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "Ворнер Мьюзік Україна" звернулася до Господарського суду міста Києва з позовними вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "СІТІЗЕН КАФЕ" про стягнення 223 774, 00 грн за порушення майнових авторських прав за використання без дозволу об'єкта правового захисту - музичного твору "How You Remind Me".
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідач використав у своїй діяльності музичний твір без належного дозволу та без сплати авторської винагороди, чим допущені порушення, передбачені вимогами п. а, ст. 50 Закону України "Про авторське право і суміжні права".
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 14.08.2018 року відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання.
12.09.2018 року через загальний відділ суду від позивача надійшло клопотання про долучення документів до матеріалів справи.
Також, 19.09.2018 року позивачем були подані письмові пояснення щодо таблиці декларації №322 від 01.02.2017 року наведеної у позовній заяві.
У свою чергу, відповідач у підготовчому судовому засіданні 19.09.2018 року звернувся до суду з клопотанням про призначення комплексної судової експертизи.
З метою усунення порушення прав та інтересів сторін, суд на підставі ст. 183 Господарського процесуального кодексу України оголосив перерву у підготовчому засіданні до 05.10.2018 року.
25.09.2018 року через загальний відділ суду позивач надав заперечення на клопотання відповідача про призначення судової експертизи.
05.10.2018року відповідач надав пояснення стосовно заперечень позивача на клопотання про призначення судової експертизи.
Розглянувши у судовому засіданні 05.10.2018 року клопотання відповідача про призначення комплексної судової експертизи, заслухавши думку представників сторін, суд виходив з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 99 Господарського процесуального кодексу України суд за клопотанням учасника справи або з власної ініціативи призначає експертизу у справі за сукупності таких умов: 1) для з'ясування обставин, що мають значення для справи, необхідні спеціальні знання у сфері іншій, ніж право, без яких встановити відповідні обставини неможливо; 2) жодною стороною не наданий висновок експерта з цих самих питань або висновки експертів, надані сторонами, викликають обґрунтовані сумніви щодо їх правильності, або за клопотанням учасника справи, мотивованим неможливістю надати експертний висновок у строки, встановлені для подання доказів, з причин, визнаних судом поважними, зокрема через неможливість отримання необхідних для проведення експертизи матеріалів.
Статтею 104 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що висновок експерта для суду не має заздалегідь встановленої сили і оцінюється судом разом з іншими доказами за правилами встановленими статтею 86 цього кодексу.
Згідно ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Таким чином, з огляду на наведені вище обставини, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні клопотання Товариства з омбеженою відповідальністю "Сітізен Кафе" про призначення судової товарознавчої експертизи.
Крім того, відповідач у підготовчому судовому засіданні 05.10.2018 року звернувся з усним клопотання про надання додаткового часу для подання відзиву.
З урахуванням усного клопотання відповідача, судом оголошено перерву у підготовчому засіданні до 10.10.2018 року.
09.10.2018 року через загальний відділ суду відповідач надав відзив на позовну заяву.
Представники сторін надали усні пояснення по справі та не заперечували щодо закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 185 Господарського процесуального кодексу України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
З огляду на те, що у судовому засіданні 10.10.2018 здійснено дії передбачені ст. 182 Господарського процесуального кодексу України, а також те, що сторони у даному судовому засіданні зазначив, що повідомлений про наслідки закриття підготовчого засідання, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 12, 177, 178, 182, п. 3 ч. 2 ст. 185, ст. ст. 195, 196, 234, Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -
УХВАЛИВ:
1.Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
2.Судове засідання у справі № 910/10650/18 призначити на 09.11.18 о 11:20 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 10.
3. Повідомити учасників процесу про розгляд справи по суті.
4.Учасникам процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження, яких повинні бути оформлені у відповідності з вимогами ст. 60 Господарського процесуального кодексу України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.
5. Попередити учасників судового процесу про наслідки неявки в судове засідання відповідно до ст.ст. 202-203 Господарського процесуального кодексу України.
6. Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua
Суддя Ю.О. Підченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2018 |
Оприлюднено | 12.10.2018 |
Номер документу | 77072090 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Підченко Ю.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні