3.7.2
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
16 жовтня 2018 року СєвєродонецькСправа № 812/1029/17
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Свергун І.О., перевіривши матеріали заяви товариства з обмеженою відповідальністю Востоктранс про зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення або заміну боржника в справі № 812/1029/17 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Востоктранс до Управління ОСОБА_1 у Луганській області про скасування постанови від 19.04.2017 ВВ № 0120096 про застосування адміністративно-господарського штрафу,
ВСТАНОВИВ:
11.10.2018 до Луганського окружного адміністративного суду надійшла вищевказана заява.
Розглянувши матеріали заяви, суд дійшов такого.
Відповідно до частини 6 статті 7 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Оскільки Кодексом адміністративного судочинства України не визначено наслідків недодержання вимогам КАС України заяви про зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення або заміни боржника, суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону.
За приписами статті 171 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи немає підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі.
Відповідно до пункту 2, 4 частини п'ятої статті 160 КАС України в позовній заяві зазначається повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти;
зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів;
Заявником в заяві не зазначено повне найменування боржника, його місцезнаходження, поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, відомі номери засобів зв'язку та офіційну електронну адресу. Заявнику слід надати суду уточнену заяву із зазначенням вищевказаних даних.
Окрім того, прохальна частина заяви є неконкретизованою. Так, заявник просить суд змінити чи встановити спосіб і порядок виконання судового рішення або замінити боржника ОСОБА_1 у Луганській області на належного боржника - Державну службу України з безпеки на транспорті.
Зі змісту заяви незрозуміло, чи заявник просить змінити спосіб виконання судового рішення, змінити порядок його виконання, встановити інший спосіб або порядок виконання судового рішення в порядку статті 378 КАС України, замінити сторону виконавчого провадження в порядку статті 379 КАС України. Заявнику слід надати суду уточнену заяву з конкретизованими вимогами.
Окрім того, частиною першою статті 161 КАС України визначено, що до позовної заяви додаються її копії, а також копії доданих до позовної заяви документів відповідно до кількості учасників справи.
В порушення вказаної норми процесуального закону заявником до заяви не додано її копії, а також копії доданих до заяви документів відповідно до кількості учасників справи.
Відповідно до частини першої та другої статті 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
З наведених обставин вважаю за необхідне залишити вказану заяву без руху для усунення недоліків.
Керуючись статтями 7, 161, 169, 171, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву товариства з обмеженою відповідальністю Востоктранс про зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення або заміну боржника в справі № 812/1029/17 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Востоктранс до Управління ОСОБА_1 у Луганській області про скасування постанови від 19.04.2017 ВВ № 0120096 про застосування адміністративно-господарського штрафу залишити без руху.
Запропонувати заявнику протягом десяти днів з дня отримання копії даної ухвали усунути зазначені в ухвалі недоліки заяви шляхом надання суду уточненої заяви, її копій та копій доданих до заяви документів відповідно до кількості учасників справи, в іншому випадку заяву буде повернуто заявникові.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.10.2018 |
Оприлюднено | 18.10.2018 |
Номер документу | 77152081 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
І.О. Свергун
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні