Справа № 452/2490/17
УХВАЛА
16 жовтня 2018 року м.Самбір
Самбірський міськрайонний суд Львівської області
у складі: головуючого - судді Галина В.П.,
секретар Задорожна В.Б.,
розглянувши заяву ОСОБА_1 про відвід судді Кравціва В.І. у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Самбірського міського територіального центру соціального обслуговування про відновлення угоди та відшкодування моральних збитків,
в с т а н о в и в:
10.10.2018 року ОСОБА_1 подав до суду заяву про відвід судді Кравціва В.І., згідно якої просив відвести вказаного суддю від розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Самбірського міського територіального центру соціального обслуговування про відновлення угоди та відшкодування моральних збитків.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 12.10.2018 року заява ОСОБА_1 про відвід головуючому по справі судді Кравціву В.І. передана на розгляд судді Галину В.П.
У відповідності до ч. 3 ст. 40 ЦПК України , якщо суд доходить до висновку про необґрунтованість заявленого відводу, він вирішує питання про зупинення провадження у справі. У такому випадку вирішення питання про відвід судді здійснюється суддею, який не входить до складу суду, що розглядає справу, і визначається у порядку, встановленому частиною першої статті 33 цього Кодексу . Такому судді не може бути заявлений відвід.
Згідно ч. 7 ст. 40 ЦПК України , питання про відвід судді має бути розглянуто не пізніше двох днів із дня надходження заяви про відвід судді, а у випадку розгляду заяви про відвід суддею іншого суду - не пізніше десяти днів з дня надходження заяви про відвід судді.
Частиною 8 ст. 40 ЦПК України передбачено, що суд вирішує питання про відвід судді без повідомлення учасників справи. За ініціативою суду питання про відвід судді може вирішуватися у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неявка учасників справи у судове засідання, в якому вирішується питання про відвід судді, не перешкоджає розгляду судом питання про відвід судді.
У зв'язку з наведеним, судом вирішено розглянути заяву в судовому засіданні без повідомлення учасників справи.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
У частині 1 ст. 36 ЦПК України визначенні підстави для відводу (самовідводу) судді.
Як вбачається із заяви ОСОБА_1, підставою для відводу судді Кравціва В.І. зазначено обставини, які викликають сумнів в неупередженості та об'єктивності судді відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 36 ЦПК України. Подану заяву просить задовольнити мотивуючи наведеними у ній підставами.
Відповідно до п. 5) ч. 1 ст. 36 ЦПК України , суддя не може розглядати справу і підлягає відводу (самовідводу), якщо є обставини, що викликають сумнів в неупередженості або об'єктивності судді.
Згідно з частиною 4 ст. 36 ЦПК України , незгода сторони з процесуальними рішеннями судді не може бути підставою для відводу.
Враховуючи, що ОСОБА_1 фактично оскаржує процесуальні дії судді, передбачені ст. 36 ЦПК України , підстави для відводу відсутні, суд доходить висновку, що заява про відвід є необґрунтованою та такою, що задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.ст. 36, 39, 40 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про відвід судді Кравціва В.І. відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Самбірський міськрайонний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 16.10.2018 |
Оприлюднено | 18.10.2018 |
Номер документу | 77168329 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Галин В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні