Справа № 455/1375/18
Провадження № 2/455/600/2018
УХВАЛА
19 жовтня 2018 року м.Старий Самбір
Суддя Старосамбірського районного суду Львівської області Ніточко Л.Й., вирішуючи питання про прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі№455/1375/18 за позовною заявою ОСОБА_1 до Комунального закладу Львівської обласної ради Добромильська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат про поновлення на роботі та стягненя середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
В С Т А Н О В И В:
18.10.2018 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до Комунального закладу Львівської обласної ради Добромильська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат про поновлення на роботі та стягненя середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Згідно з ч.1 ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України, а також вимогам статті 177 цього Кодексу.
У відповідності до п.3 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються.
Згідно п. 9 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи.
Як вбачається з позовної заяви, позивач не зазначила ціни позову та не обґрунтувала розрахунок сум середнього заробітку за час вимушеного прогулу, не вказала розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи.
Також, відповідно до п.1 ч.1 ст.5 Закону України Про судовий збір від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються позивачі - у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі.
Як вбачається з позовної заяви ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про поновлення на роботі та стягненя середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди.
Відповідно до ч.3 ст.6 Закону України Про судовий збір за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
Відносно позовних вимог про поновлення на роботі та стягненя середнього заробітку за час вимушеного прогулу Законом України Про судовий збір позивач звільняється від сплати судового збору.
Щодо позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди, то відповідно до Закону України Про судовий збір , позивач не звільняється від сплати судового збору за дану позовну вимогу, а отже, судовий збір позивачу слід сплатити у розмірі 704,80 гривні.
Судовий збір позивачу необхідно здійснити за наступними реквізитами та рахунками, а саме: отримувач коштів УКуСт.cам. р/Старосамбiр. р-н/22030101, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 36766006, Банк отримувача - Казначейство України (ЕАП) , Код банку отримувача (МФО) - 899998, Рахунок отримувача - 31213206013578, Код класифікації доходів бюджету - 22030101, Призначення платежу - 101;
Відповідно до ч.ч. 2, 5 ст. 95 ЦПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього, учасник справи підтверджує відповідність копії письмово доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Однак до позовної заяви надані, окрім оригіналів, і копії документів, які не є належним чином засвідченими, як це передбачено ст.95 ЦПК України.
Згідно із ч. 1 та ч.2 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ч.ч.1, 2 ст. 185 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального закладу Львівської обласної ради Добромильська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат про поновлення на роботі та стягненя середнього заробітку за час вимушеного прогулу - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання ухвали.
У разі невиконання ухвали суду у зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачу зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.Й. Ніточко
Суд | Старосамбірський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2018 |
Оприлюднено | 22.10.2018 |
Номер документу | 77236074 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Старосамбірський районний суд Львівської області
Ніточко Л. Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні