Дата документу 22.10.2018 Справа № 310/2867/16-ц
Є. у. № 310/2867/16
№ провадження
22ц/807/653/18
У Х В А Л А
22 жовтня 2018 р. м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого Воробйової І.А.,
суддів Бєлки В.Ю., Онищенка Е.А.
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 рішення Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 21 червня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні майном, визнання права власності -
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 21 червня 2016 року позов задоволено.
Не погоджуючись із рішенням суду ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Апеляційного суду Запорізької області від 13.08.2018 року справу призначено судді-доповідачу ОСОБА_4
Ухвалами Апеляційного суду Запорізької області від 17 серпня 2018 року та 23 серпня 2018 року відкрито апеляційне провадження та справу призначено до розгляду з урахуванням вимог абз. 3 п. 3 розділу XII Прикінцеві та перехідні положення Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII Про судоустрій і статус суддів , де передбачено, що апеляційні суди, утворені до набрання чинності цим Законом, продовжують здійснювати свої повноваження до утворення апеляційних судів у відповідних апеляційних округах; відповідно до положення п. 8 ч. 1 розділу XIII Перехідні положення ЦПК України, в редакції, що діє з 15.12.2017 року, згідно якого до утворення апеляційних судів в апеляційних округах їхні повноваження здійснюють апеляційні суди, у межах територіальної юрисдикції яких перебуває місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується.
Указом Президента України Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах від 29.12.2017 року №452/2017 ліквідовано зокрема: Апеляційний суд Запорізької області та утворено Запорізький апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Запорізьку область з місцезнаходженням у місті Запоріжжі.
Указом Президента України № 297/2018 від 28.09.2018 Про переведення суддів судді Апеляційного суду Запорізької області переведені до Запорізького апеляційного суду.
Відповідно до ч. 6 ст. 147 Закону України Про судоустрій і статус суддів зазначену цивільну справу було передано до Запорізького апеляційного суду, який почав роботу з 05 жовтня 2018 року.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Запорізького апеляційного суду від 18 жовтня 2018 року справу призначено судді-доповідачу ОСОБА_5
Враховуючи викладені обставини, колегія суддів вважає за необхідне прийняти справу до свого провадження та призначити до розгляду в Запорізькому апеляційному суді.
Передбачені ст. 365 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи, проведено.
Копії апеляційних скарг та доданих до них письмових матеріалів були надіслані Апеляційним судом Запорізької області учасникам справи 20 серпня 2018 року при розгляді цієї справи в апеляційному порядку (а.с.79).
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Прийняти до свого провадження справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 рішення Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 21 червня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про усунення перешкод в користуванні майном, визнання права власності
Призначити зазначену справу до розгляду Запорізьким апеляційним судом на 06 лютого 2019 року на 10-00 год.
В судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий І.А. Воробйова
Судді: В.Ю. Бєлка
ОСОБА_6
Суд | Запорізький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2018 |
Оприлюднено | 23.10.2018 |
Номер документу | 77278896 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Запорізький апеляційний суд
Воробйова І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні