УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Єдиний унікальний номер №440/1343/18
Провадження №1-кп/440/116/2018
23.10.2018
Буський районний суд Львівської області
в складі: головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
за участю прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
захисника обвинуваченого ОСОБА_5
розглянувши у судовому засіданні в приміщенні суду в м. Буськ обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018140170000179 від 12.05.2018 року в підозрі у вчиненні кримінального правопорушення
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Львова, громадянина України, не працюючого, проживаючого без реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , згідно ст.89 КК України раніше не судимого,
передбаченого ч.2ст.121КК України,
в с т а н о в и в :
В провадженні Буського районного суду Львівської області перебуває кримінальне провадження за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.
Прокурор заявила клопотання про продовження обвинуваченому ОСОБА_4 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, оскільки існує наявність ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, які дають підстави вважати, що обвинувачений може продовжити вчиняти нові злочини, впливати на свідків та перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.
В судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_4 та його захисник ОСОБА_5 проти задоволення клопотання не заперечили.
Заслухавши думку учасників кримінального провадження, суд вважає, що клопотання прокурора підлягає до задоволення.
Обвинуваченому ОСОБА_4 ухвалою слідчого судді Буського районного суду Львівської області від 6 липня 2018 року обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави, строк якого завершується 3 вересня 2018 року.
Ухвалою Буського районного суду від 29.08.20218 року обвинуваченому продовжено строк дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою на 60 діб, до 27 жовтня 2018 року.
Відповідно до положень статті 183 КПК України тримання під вартою є винятковим запобіжним засобом, який застосовується виключно у разі, якщо прокурор доведе, що жоден із більш м`яких запобіжних заходів не зможе запобігти ризикам, передбачених статтею 177 цього Кодексу.
Розглянувши подане прокурором клопотання про продовження обвинуваченому ОСОБА_4 запобіжного заходу у виді тримання під вартою, суд враховує наявність обгрунтованих прокурором ризиків, визначених статтею 177 КПК України, а також те, що ОСОБА_4 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, яке згідно норми статті 12 КК України належить до категорії тяжких злочинів, за скоєння якого згідно санкції інкримінованої статті, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років, обвинувачений не має офіційних джерел доходів, постійного місця праці, що в свою чергу вказує на відсутність стійких соціальних зв`язків, відтак такий може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на свідків у цьому кримінальному провадженні, оскільки останні на даний час не дали показань суду, а отже наявний ризик можливого впливу на свідків з метою недопущення їхнього допиту або зміни їх показань в суді. Тому, жоден з більш м`яких запобіжних заходів, аніж тримання під вартою, не зможе запобігти наявним ризикам та забезпечити належну процесуальну поведінку обвинуваченого. Отже, підстави, за яких судом було застосовано до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та обставини, які при цьому враховувались не змінились, а ризики не зменшились.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 183 КПК України, суд при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, враховуючи підстави та обставини, передбачені статтями 177 та 178 цього Кодексу, має право не визначати розмір застави у кримінальному провадженні, зокрема, щодо злочину, вчиненого із застосуванням насильства або погрозою його застосування та щодо злочину, який спричинив загибель людини.
Враховуючи вищевикладене, а також відсутність підстав вважати, що інші, менш суворі запобіжні заходи можуть забезпечити виконання обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов`язків, суд вважає за необхідне продовжити обвинуваченому ОСОБА_4 запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави строком на 60 днів, тобто до 21 грудня 2018 року включно.
Ураховуючи викладене та керуючись ст. ст. 176-178, 331 КПК України, суд, -
у х в а л и в :
Клопотання прокурора про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України задоволити.
Продовжити обвинуваченому ОСОБА_4 запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів, тобто до 21 грудня 2018 року, без визначення розміру застави, включно з утриманням обвинуваченого у ЛСІ № 19 УДД УПВП у Львівській області.
Копію ухвали вручити обвинуваченому, прокурору та направити у Львівський слідчий ізолятор для контролю за виконанням запобіжного заходу.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Буський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2018 |
Оприлюднено | 02.03.2023 |
Номер документу | 77348839 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Буський районний суд Львівської області
Журибіда Б. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні