Ухвала
від 26.10.2018 по справі 914/1899/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

26.10.2018 р.                                                             Справа № 914/1899/18

Господарський суд Львівської області у складі судді М. Синчука, розглянув матеріали

позовної заяви: Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго», м. Львів,

до відповідача: Львівської міської громадської організації «Союз Українок»,

м. Львів,

про: стягнення заборгованості в сумі 10 223,07 грн

ВСТАНОВИВ:

Львівське міське комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» звернулося до Господарського судуд Львівської області з позовом до Львівської міської громадської організації «Союз Українок» про стягнення заборгованості в сумі 10 223,07 грн.

Ухвалою суду від 12.10.2018 р. позовну заяву Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго» залишено без руху.

Судом встановлено позивачу строк на усунення недоліків позовної заяви в 10 (десять) днів з дня вручення цієї ухвали та спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом подання до суду доказів сплати судового збору у встановленому законом порядку та розмірі.

На адресу Господарського суду Львівської області від позивача надійшло клопотання від 23.10.2018 р. б/н про долучення документів до матеріалів справи, на виконання вимог ухвали суду від 12.10.2018 р. Позивач просить суд долучити до матеріалів справи платіжне доручення №18523 від 04.10.2018 р. про сплату судового збору у даній справі.

Відповідно до ч.3 ст.174 цього ж Кодексу, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.

Позивачем усунуто допущені ним недоліки при поданні позову у визначений судом строк, позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 162,164, 172 ГПК України і підсудна Господарському суду Львівської області. Підстав для залишення позовної заяви без руху, для відмови в прийняті позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі немає. З огляду на викладене, суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Згідно ст. 12 ГПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Для цілей цього Кодексу малозначними справами є справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Дослідивши матеріали позовної заяви, оцінивши предмет та підстави позову, враховуючи клопотання позивача, суд дійшов висновку, що дана справа підлягає розгляду у спрощеному позовному провадженні.

Керуючись статтями 162, 163, 164, 165, 166, 167, 170, 171, 172, 176, 234, 235, 250 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у справі №914/1899/18 за правилами спрощеного позовного провадження.

2. Проведення судового засідання для розгляду справи по суті призначити 26.11.18 р. о 10:20 год. в приміщенні господарського суду (м. Львів, вул. Личаківська, 128).

3. Визначити відповідачеві п'ятиденний строк з моменту вручення ухвали для можливості подати заяву з запереченням щодо розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження. У випадку подання такої заяви копію надіслати (надати) іншим учасникам справи, докази такого надіслання (надання) надати суду.

4. Учасникам справи:

- уточнену позицію кожного учасника справи щодо предмету позову із врахуванням обставин, що досліджуються при розгляді справи по суті;

- надати нормативно і документально підтверджену оцінку позиції протилежної сторони;

- вказати обставини, які на думку представників учасників справи, мають бути дослідженні в ході розгляду справи по суті для підтвердження або спростування позовних вимог;

- в разі наявності обставин або наявних питань, на які необхідно отримати письмову, нормативно та документально підтверджену відповідь від інших учасників справи, пропонується надати перелік таких питань.

- надати нормативно та документально підтверджене обґрунтування своєї правової позиції з посиланням по кожному належному та допустимому доказу, що долучені до матеріалів справи, а також усі норми чинного законодавства України, що регулюють спірні правовідносини;

- надати для огляду судом оригінали доказів, копії яких долучаються до матеріалів справи та на які має місце посилання в поданих до суду заявах.

5. Позивачу:

- у триденний строк з моменту отримання відзиву надати відповідь на відзив та докази надіслання (надання) іншим учасникам справи відповіді на відзив;

- докази перебування позивача та відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на дату подання позовної заяви до Господарського суду Львівської області;

- провести звірку взаємних розрахунків між учасниками процесу, копію акту якої надати суду;

- надати обґрунтований розрахунок стягуваної чи оспорюваної суми (із зазначенням всіх вихідних даних);

- у разі погашення (повністю чи частково) суми заборгованості, про стягнення якої подано позов - письмово повідомити про це суд, із доданням доказів погашення заборгованості;

- надати всі наявні докази в обґрунтування правової позиції по суті спору.

6. Відповідачу:

-          у п'ятнадцятиденний строк з моменту вручення ухвали, відповідно до ст. 165 ГПК України надати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів, що підтверджують заперечення проти позову; одночасно надіслати Позивачеві копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого надіслання (надання) надати суду;

-          у триденний строк з моменту отримання відповіді на відзив надати заперечення на відповідь на відзив з доказами надіслання (надання) заперечення та доданих до нього документів учасникам справи;

7. Визнати явку повноважних представників учасників справи в судове засідання для надання пояснень по суті справи обов'язковою.

8. При направленні у судове засідання уповноважених представників Учасників справи, останнім мати при собі відповідно до ст.60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.

9. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Довести до відома сторін - суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках, передбачених ст. 135 ГПК України.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.

Суддя                                                                                Синчук М.М.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення26.10.2018
Оприлюднено02.11.2018
Номер документу77527686
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/1899/18

Ухвала від 08.05.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Ухвала від 26.04.2019

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

Рішення від 17.12.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

Ухвала від 26.10.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

Ухвала від 12.10.2018

Господарське

Господарський суд Львівської області

Синчук М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні