Справа № 758/13208/18
У Х В А Л А
10 жовтня 2018 року суддя Подільського районного суду м.Києва Войтенко Т. В., розглянувши питання відкриття провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання права власності на квартиру, про скасування рішення про відмову в державній реєстрації права власності та про зобов'язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В :
До Подільського районного суду м.Києва надійшла вищевказана позовна заява.
Статтями 175,177 ЦПК України встановлено обов'язкові вимоги до змісту та форми позовної заяви, обов'язок дотримання яких покладається на позивача.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Частиною 2 ст. 185 ЦПК України передбачено, що в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Вивчивши подані матеріали, вважаю за необхідне позовну заяву залишити без руху та надати позивачці строк для усунення її недоліків відповідно до ч.3 ст.175, ч.5 ст.177 ЦПК України з наступних підстав.
Як вбачається зі змісту позовної заяви спір виник у зв'язку з відмовою зареєструвати право власності на квартиру через наявні обтяження на неї, зокрема у зв'язку з арештом квартири ухвалою суду та на підставі постанов державного виконавця.
При цьому позивач замість ініціювання питання про скасування арештів, які продовжують безпідставно існувати, звернулась до суду з вимогою про визнання за нею права власності на квартиру, залишивши поза увагою той факт, що відповідачі не оспорювали право власності позивачки на квартиру, а дійсний спір пов'язаний з необхідністю зняття арештів, після зняття яких позивачка матиме змогу зареєструвати своє право власності на квартиру.
За таких обставин позивачці пропонується уточнити позовні вимоги, конкретизувати обставини справи та правильно визначити коло осіб, які повинні відповідати за позовними вимогами (п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України).
З огляду на викладене, позивачу потрібно усунути недоліки позовної заяви шляхом надання нової редакції позовної заяви з додатками до неї у кількості копій відповідно до кількості учасників судового розгляду.
За таких обставин, керуючись ст.ст.175,177, 185 ЦПК України,-
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання права власності на квартиру, про скасування рішення про відмову в державній реєстрації права власності та про зобов'язання вчинити дії -- залишити без руху та надати позивачу п'ятиденний строк з дня вручення копії даної ухвали для усунення вказаних в ухвалі недоліків.
Роз'яснити позивачу, що якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, в тому числі сплатить суму судового збору (якщо на такий недолік є вказівка в даній ухвалі), позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду.
Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяТ. В. Войтенко
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2018 |
Оприлюднено | 04.11.2018 |
Номер документу | 77588860 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Войтенко Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні