10.2.2
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
05 листопада 2018 року СєвєродонецькСправа № 812/5207/13-а
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Пляшкова К.О., перевіривши заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження у справі № 812/5207/13-а за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю Лисичанська фірма Меблі про стягнення заборгованості в розмірі 455,94 грн,
ВСТАНОВИВ:
01 листопада 2018 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження у справі № 812/5207/13-а за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю Лисичанська фірма Меблі про стягнення заборгованості в розмірі 455,94 грн.
Перевіривши матеріали заяви про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі, суд встановив таке.
Порядок відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі, передбачений Розділом V Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Відповідно до пункту 5 частини другої статті 387 КАС України у заяві повинно бути зазначено документи, відновлення яких заявник вважає необхідним і з якою метою. Заявником вимоги пункту 5 частини другої статті 387 КАС України не виконані.
Відповідно до частини третьої статті 387 КАС України до заяви про відновлення втраченого судового провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися в заявника або у справі, копії заяви відповідно до кількості учасників справи, а у разі необхідності - клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Згідно з частиною п'ятою статті 387 КАС України заява про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення може бути подана до закінчення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання. Суд може поновити зазначений строк, якщо за клопотанням заявника визнає причини його пропуску поважними.
В заяві про відновлення втраченого судового провадження заявником зазначено, що виконавчий лист переданий 13.08.2013 на виконання до відділу ДВС Лисичанського МУЮ. На цей час виконавчий лист знаходиться на виконані у ВДВС Лисичанського МУЮ. В Лисичанському міському відділенні відсутня постанова про відкриття виконавчого провадження по даній справі.
З доданих заявником документів неможливо встановити, чи закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання, оскільки до заяви про відновлення втраченого судового провадження додано копію виконавчого листа по справі № 812/5207/13-а за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю Лисичанська фірма Меблі про стягнення заборгованості в розмірі 455,94 грн, якому строк пред'явлення до виконання зазначено до 08 липня 2014 року, та не долучено доказів щодо перебування виконавчого документа у справі № 812/5207/13-а на примусовому виконанні в органах Державної виконавчої служби України.
Також суд зазначає, що в заяві про відновлення втраченого судового провадження заявником не надано клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Таким чином, для вирішення питання щодо відкриття заяви про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення, заявнику необхідно надати документи, що підтверджують перебування виконавчого листа по справі № 812/5207/13-а від 19.07.2013 на примусовому виконанні в органах Державної виконавчої служби України або клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Згідно з частиною першою статті 388 КАС України у разі невідповідності заяви про відновлення втраченого судового провадження вимогам, встановленим статтею 387 цього Кодексу, застосовуються правила статті 169 цього Кодексу.
Відповідно до частини першої статті 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись статтями 169, 256, 387, 388 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження у справі № 812/5207/13-а залишити без руху.
Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області протягом п'яти календарних днів з дня отримання даної ухвали надати до суду:
- документи, що підтверджують перебування виконавчого листа по справі № 812/5207/13-а від 19.07.2013 на примусовому виконанні в органах Державної виконавчої служби України, або, в разі закінчення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання, обґрунтоване клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
У разі ненадання вищевказаних документів заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Копію даної ухвали невідкладно надіслати заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2018 |
Оприлюднено | 05.11.2018 |
Номер документу | 77592229 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
К.О. Пляшкова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні