Рішення
від 21.11.2018 по справі 927/585/18
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Іменем України

21 листопада 2018 року м. Чернігівсправа № 927/585/18 Господарський суд Чернігівської області у складі:

судді Федоренко Ю.В.

секретаря судового засідання Ткач І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові матеріали справи

За позовом: ОСОБА_1

До відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Олвіта-Чернігівбуд

Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: 1. ОСОБА_2; 2. ОСОБА_3; 3. ОСОБА_4.

Предмет спору: про визнання таким, що вийшов зі складу засновників (учасників) товариства.

За участю представників сторін:

Від позивача: не з'явився.

Від відповідача: не з'явився.

Від третіх осіб: не з'явились.

Позивачем подано позов, в якому просить суд визнати ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, і.к. НОМЕР_1) таким, що вийшов зі складу засновників (учасників) ТОВ "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД" (ЄДРПОУ 34759772, адреса: Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Миру, 68), починаючи з 06.09.2017.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивач є засновником ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД , частка якого у статутному капіталі товариства становила 25%. Оскільки позивачем здійснено продаж своєї частки у статутному капіталі ОСОБА_5, ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД та його іншим засновникам (учасникам) було направлено повідомлення про проведення загальних зборів учасників (засновників) товариства для вирішення питання щодо виключення позивача зі складу учасників відповідача. У зв'язку з неявкою інших засновників (учасників) товариства для участі у загальних зборах, через відсутність кворуму для прийняття рішень, питання, що виносились на розгляд зборів, вирішені не були.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 07.08.2018 позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД про визнання таким, що вийшов із складу засновників (учасників) товариства, було прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Судом ухвалено здійснювати розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 29.08.2018. Також цією ухвалою залучено до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача: ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4; встановлено учасникам справи строки для подання заяв по суті.

Ухвала про відкриття провадження у справі від 07.08.2018, направлена на адресу відповідача, повернулась неврученою з відміткою поштового зв'язку за закінченням встановленого строку зберігання .

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) місцезнаходження відповідача - ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД : 14005, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Миру, 68.

Відповідно до ч. 5 ст. 176 Господарського процесуального кодексу України ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому статтею 242 цього Кодексу, та з додержанням вимог частини четвертої статті 120 цього Кодексу.

Частиною 5 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України визначено, що учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності в особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення, якщо така адреса відсутня.

Відповідно до п. 5 ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.

Оскільки ухвала суду від 07.08.2018 направлялась відповідачу на адресу, вказану в позовній заяві та ЄДР, і повернулась на адресу суду з відміткою відділення поштового зв'язку за закінчення встановленого строку зберігання , суд вважає, що відповідач належним чином повідомлений про відкриття провадження у справі, дату, час та місце проведення підготовчого засідання, встановлення йому строку для подання відзиву і, лише у силу нехтування своїми правами на одержання поштового відправлення (фактично відмовившись від одержання поштового відправлення), відповідач не отримав ухвали суду, а отже не скористався своїми процесуальним правами.

Відзиву на позов у встановлений строк суду не надходило.

Відповідно до поштового повідомлення про вручення ухвала суду від 07.08.2018 була отримана третьою особою-1 - ОСОБА_2.

Ухвали від 07.08.2018, направлені на адреси третьої особи-2 - ОСОБА_3 та третьої особи-3 - ОСОБА_4, повернулись неврученими з відміткою поштового зв'язку за закінченням встановленого строку зберігання .

Відповідно до приписів ст. 242 Господарського процесуального кодексу України третя особа-2 та третя особа-3 вважаються належним чином повідомленими про встановлення їм строку для подання письмових пояснень.

Письмових пояснень від третіх осіб у встановлений строк суду не надходило.

Ухвалою суду від 29.08.2018 оголошено перерву у підготовчому засіданні, призначивши його на 20.09.2018, та витребувано в Управлінні адміністративних послуг Чернігівської міської ради для огляду у судовому засіданні 20.09.2018 матеріали реєстраційної справи Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД ".

Ухвалою суду від 11.09.2018 продовжено строк підготовчого провадження на 30 днів та перенесено перерву у підготовчому засіданні з 20.09.2018 на 10.10.2018.

21.09.2018 від Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради на виконання вимог ухвали суду від 29.08.2018 до суду надійшли оригінали матеріалів реєстраційної справи №1_064_005273_79 Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД ".

Ухвалою суду від 10.10.2018 відкладено підготовче засідання на 22.10.2018.

У підготовчому засіданні 22.10.2018 суд постановив ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення розгляду справи по суті на 05.11.2018, яку занесено до протоколу судового засідання.

Ухвалою суду від 05.11.2018 задоволено клопотання представника позивача та відкладено судове засідання на 21.11.2018.

16.11.2018 до суду від представника позивача надійшло клопотання про участь позивача у судовому засіданні Господарського суду Чернігівської області 21.11.2018 в режимі відеоконференції. Забезпечити проведення відеоконференції в приміщенні Господарського суду Житомирської області.

Ухвалою суду від 19.11.2018 у задоволенні клопотання відмовлено з тих підстав, що система відеоконференцзв'язку Господарського суду Житомирської області, визначеного представником позивача як суд, який має забезпечити проведення відеоконференції у даній справі, є заброньованою в період з 10:30 до 11:30 21.11.2018.

Позивач та третя особа-1 були належним чином повідомлені про час та місце проведення судового засідання з розгляду справи по суті, що підтверджується поштовими повідомленнями про вручення, але у судове засідання 21.11.2018 не з'явились.

Ухвали суду від 05.11.2018, направлені на адреси відповідача, третьої особи-2 та третьої особи-3, повернулись неврученими з відміткою поштового зв'язку інші причини, що не дали змоги виконати обов'язку щодо пересилання поштового відправлення та за закінченням встановленого строку зберігання , відповідно.

Відповідно до приписів ст. 242 Господарського процесуального кодексу України відповідач, третя особа-2 та третя особа-3 вважаються належним чином повідомленим про час та місце проведення судового засідання з розгляду справи по суті.

До початку судового засідання від представника позивача надійшло клопотання (факсограма) від 21.11.2018 про відкладення розгляду справи у зв'язку з неможливістю прибути в судове засідання 21.11.2018 та відсутністю технічної можливості проведення відеоконференції через заплановані інші відеоконференції у Господарському суді Житомирської області.

Відповідно до ч. 2 ст. 170 Господарського процесуального кодексу України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.

Згідно з п. 1.5.17 Інструкції з діловодства в господарських судах документи, отримані електронною поштою без електронного цифрового підпису або каналами факсимільного зв'язку, не належать до офіційних. У разі надсилання електронних документів без електронного цифрового підпису та факсограм необхідно надсилати також оригінал документа в паперовій формі.

Як встановлено судом, клопотання представника позивача від 21.11.2018 про відкладення розгляду справи надійшло засобами факсимільного зв'язку в копії, на якій візуально міститься підпис (не оригінал) представника позивача ОСОБА_6

Оригіналу клопотання від 21.11.2018 представником позивача до суду не надано. Доказів про неможливість прибути у судове засідання позивачем суду не надано

Відповідно до п.2 ч.1 ст.202 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає розгляд справи у судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка у судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

При вирішенні клопотання про відкладення розгляду справи судом враховується, що представник позивача вже вдруге не з'явився у засідання суду для розгляду справи по суті, не повідомив про причини неявки які можливо визнати поважними, а тому у задоволенні клопотання про відкладення розгляду справи судом відмовлено.

У відповідності до ч. 1 ст. 202 Господарського процесуального кодексу України неявка у судове засідання будь - якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті. За приписами п. 1 ч. 3 вказаної статті, якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи, зокрема, у разі його неявки без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

За таких обставин, судове засідання 21.11.2018 проводилось за відсутності учасників справи (їх представників).

Згідно з ч. 9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Оскільки відповідачем не подано відзив у встановлений судом строк, справа вирішується за наявними у ній матеріалами.

Розглянувши подані матеріали, з'ясувавши фактичні обставини справи, оцінивши докази, що мають юридичне значення для розгляду справи по суті, господарський суд встановив:

07.12.2006 загальними зборами засновників Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД " затверджено статут Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД ", протокол №1 від 07.12.2006 (далі - Статут).

Оригінал вказаного Статуту знаходиться в матеріалах справи 1_064_005273_79 Відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради які були досліджені у судовому засіданні, копію Статуту долучено до матеріалів справи.

Відповідно до п. 3.3 Статуту засновниками ТОВ "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД" є громадяни України: ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер НОМЕР_2), ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_3), ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1), ОСОБА_4 (ідентифікаційний номер НОМЕР_4).

Згідно з п. 8.2, 8.3 Статуту статутний капітал Товариства встановлений у розмірі 40000,00 грн. Частки засновників (учасників) у статутному капіталі становлять: ОСОБА_3 - 10000,00 грн, що становить 25% статутного капіталу; ОСОБА_2 - 10000,00 грн, що становить 25% статутного капіталу, ОСОБА_1 - 10000,00 грн, що становить 25% статутного капіталу, ОСОБА_4 - 10000,00 грн, що становить 25% статутного капіталу.

Відповідно до довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 15.12.2006 проведено державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД", про що внесено відповідний запис до ЄДР. Також до ЄДР внесено запис про засновників (учасників) товариства, розмір статутного капіталу та розмір частки кожного із засновників (учасників).

16.12.2015 між громадянином України ОСОБА_1 (далі - Установник управління) та Товариством з обмеженою відповідальністю Юридична фірма Еталон (далі - Управитель) укладено договір №16/15 управління корпоративними правами (далі - Договір від 16.12.2015).

Відповідно до п. 1.1 Договору від 16.12.2015 Установник управління передає в управління Управителеві на певний строк корпоративні права, що належать Установнику управління в Товаристві з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД" (далі - Товариство) в обсязі 25% у статутному капіталі Товариства, що еквівалентно 10000,00 грн, а Управитель зобов'язується за плату здійснювати від свого імені управління ними в інтересах Установника управління.

Згідно з п.п. 4.1.4 п. 4.1, п.п.6.1 п.6 Договору від 16.12.2015 Управитель має право за вказівкою Установника управління вимагати скликання позачергових загальних зборів. Договір набирає чинності з дня його підписання сторонами та діє протягом 2 років та 11 місяців з моменту підписання.

Заявою від 04.09.2017 ОСОБА_1 на виконання п. 4.2 Договору від 16.12.2015 надав свою згоду ТОВ Юридична фірма Еталон , як управителю його корпоративними правами, на продаж ОСОБА_5 за 1,00 грн його частки в статутному капіталі ТОВ "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД", яка складає 25% статутного капіталу Товариства, що становить 10000,00 грн.

06.09.2017 між ОСОБА_1 (далі - Продавець) в особі Товариства з обмеженою відповідальністю Юридична фірма Еталон , яке є управителем корпоративних прав ОСОБА_1, в особі уповноваженої особи від ТОВ Юридична фірма Еталон ОСОБА_6, та ОСОБА_5 (далі - Покупець) укладено договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД" (далі - Договір від 06.09.2017).

Відповідно до п. 1 Договору від 06.09.2017 Продавець продав Покупцю, а Покупець купив у Продавця частку в статутному капіталі ТОВ "ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД" в розмірі 25% статутного капіталу Товариства, що становить 10000,00 грн.

За умовами п. 2 Договору від 06.09.2017 право власності на частку статутного капіталу Товариства, що відчужується за даним договором, переходить до Покупця з моменту підписання Сторонами даного Договору. Разом з переходом права власності на зазначену частку в статутному капіталі до Покупця переходять всі права та обов'язки, що належали Продавцю, передбачені установчими документами Товариства та чинним законодавством.

Згідно з п. 4 Договору від 06.09.2017 за домовленістю Сторін, Продавець передає у власність Покупцю, а Покупець приймає у власність від Продавця вищезазначену частку в статутному капіталі, сплативши Продавцю 1,00 грн в момент підписання даного Договору.

Покупець після підписання даного договору повинен звернутися до Товариства з проханням про внесення відповідних змін та доповнень до установчих документів Товариства в зв'язку зі зміною складу учасників та їх реєстрації у відповідності з чинним законодавством України (п. 6 Договору від 06.09.2017).

Відповідно до п. 11 Договору від 06.09.2017 Продавець підтверджує, що в момент підписання даного Договору йому було передано Покупцем грошові кошти в розмірі 1,00 грн за продану частку в статутному капіталі Товариства.

На виконання п. 4.1.4 Договору від 16.12.2015 ТОВ Юридична фірма Еталон на адреси ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД та його засновників (учасників) - ОСОБА_3, ОСОБА_2 та ОСОБА_4 направлено повідомлення від 26.09.2017 №8-11 про проведення загальних зборів учасників (засновників) ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД , що підтверджується копіями квитанцій ЖД ПАТ Укрпошта від 27.09.2017 та описами вкладення у цінний лист.

Відповідно до вказаних повідомлень ТОВ Юридична фірма Еталон повідомляє про проведення загальних зборів учасників (засновників) ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД 27.10.2017 о 16:00 за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 35 (коференц зал, другий поверх) з таких порядком денним: 1) про обрання голови та секретаря загальних зборів учасників ТОВ Олвіта-Чернігівбуд ; 2) про продаж частки в статутному капіталі ТОВ Олвіта-Чернігівбуд ОСОБА_1. Виключення ОСОБА_7 зі складу учасників та передача його частки на користь ОСОБА_5; 3) розподіл часток у статутному капіталі ТОВ Олвіта-Чернігівбуд ; 4) затвердження нової редакції Статуту ТОВ Олвіта-Чернігівбуд ; 5) про уповноваження голови та секретаря загальних зборів учасників ТОВ Олвіта-Чернігівбуд на підписання нової редакції Статуту ТОВ Олвіта-Чернігівбуд ; 6) уповноваження представника на здійснення реєстраційних дій.

Позивачем надано витяги з Реєстру поштових відправлень з офіційного сайту ПАТ Укрпошта , відповідно до яких: поштові відправлення, які направлялись ТОВ Олвіта-Чернігівбуд та ОСОБА_4, не були вручені адресатам; поштові відправлення, які направлялись ОСОБА_3 та ОСОБА_2, були вручені адресатам 03.10.2017.

Як зазначає позивач у позовній заяві, у день проведення загальних зборів учасників ТОВ ОЛВІТА-ЧЕРНІГІВБУД - 27.10.2017 за адресою, вказаною у повідомленні від 26.09.2017, з'явився лише представник управителя корпоративних прав позивача ОСОБА_6

Також позивач зазначає, що у зв'язку з неявкою інших учасників Товариства без поважних причин для участі у загальних зборах, через відсутність кворуму для прийняття рішень, питання, що виносились на розгляд зборів, вирішені не були.

Позивач вважає, що незатвердження статуту Товариства у новій редакції, невнесення змін щодо складу учасників ТОВ Олвіта-Чернігівбуд до ЄДР порушують права позивача на продаж його частки та виключення зі складу учасників Товариства, що стало підставою для звернення до суду із цим позовом.

При вирішенні спору судом застосовується законодавство, яке було чинним на час спірних правовідносин.

Так, у відповідності до ст.116 Цивільного кодексу України учасники господарського товариства мають право у порядку, встановленому установчим документом товариства та законом, зокрема: вийти у встановленому порядку з товариства; здійснити відчуження часток у статутному (складеному) капіталі товариства, цінних паперів, що засвідчують участь у товаристві, у порядку, встановленому законом.

Аналогічні права учасникам товариства надано і ст.10 Закону України Про господарські товариства та Статутом (п.п. 4.1.3, 4.1.4 п. 4.1 Статуту).

Перехід частки (її частини) учасника у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю до іншої особи на час спірних правовідносин було врегульовано ст.147 Цивільного кодексу України відповідно до ч.1 та 2 якої учасник товариства з обмеженою відповідальністю має право продати чи іншим чином відступити свою частку (її частину) у статутному капіталі одному або кільком учасникам цього товариства. Відчуження учасником товариства з обмеженою відповідальністю своєї частки (її частини) третім особам допускається, якщо інше не встановлено статутом товариства.

Як встановлено Статутом відчуження засновником (учасником) Товариства своєї частки (її частини) третім особам допускається лише за згодою загальних зборів (п. 18.2 Статуту).

При відчуженні частки (її частини) третій особі відбувається одночасний перехід до неї всіх прав та обов'язків, що належали учаснику Товариства, який відступив її повністю або частково (п. 18.7 Статуту).

Статтею 148 Цивільного кодексу України було врегульовано інші підстави припинення відносин між господарським товариством та його учасником, а саме: шляхом виходу.

Відповідно до ч.1 та 2 ст.148 вказаної статті учасник товариства з обмеженою відповідальністю має право вийти з товариства, заявивши про це не пізніше ніж за три місяці до виходу, якщо інший строк не встановлений статутом. Справжність підпису на заяві про вихід з товариства підлягає нотаріальному засвідченню. Учасник, який виходить із товариства з обмеженою відповідальністю, має право одержати вартість частини майна, пропорційну його частці у статутному капіталі товариства.

Як встановлено п. 17.1 Статуту засновник (учасник) Товариства має право вийти з Товариства, повідомивши Товариство про свій вихід не пізніше ніж за один місяць до виходу.

Як при виході, так і при відчуженні частки має місце припинення відносин між господарським товариством та його учасником, проте застосовуються різні правові механізми, які мають різні юридичні наслідки для товариства. Основна різниця тут полягає у тому, що при виході учасника із товариства зміни відбуваються не тільки складі учасників, але і у складі майна товариства, оскільки згідно з ч.2 ст.148 ЦК України учасник, що виходить зі складу товариства з обмеженою відповідальністю, має право одержати вартість частини майна, пропорційну його частці у статутному капіталі товариства; а відчуження учасником своєї частки у статутному капіталі товариства іншій особі не впливає на склад, кількість та вартість майна господарського товариства.

Судом встановлено, що позивачем за Договором від 06.09.2017 було здійснено відчуження частки у статутному капіталі ТОВ Олвіта-Чернігівбуд ОСОБА_5 в зв'язку з чим, відповідно до п. 2 вказаного Договору, до останнього з моменту підписання договору, тобто з 06.09.2017, перейшло права власності на відчужену частку у статутному капіталі, а також всі права та обов'язки, що належали продавцю (позивачу у справі), передбачені установчими документами відповідача та чинним законодавством. Вказана умова Договору від 06.09.2017 узгоджується з положеннями п.18.7 Статуту. З дати укладення Договору, тобто з 06.09.2017, відносини між позивачем, як учасником (засновником) товариства, та ТОВ Олвіта-Чернігівбуд припинилися.

Суд також встановив, що позивачем не подавалась заява до ТОВ Олвіта-Чернігівбуд про вихід з товариства відповідно до ст.148 Цивільного кодексу України та розділу 17 Статуту.

Обґрунтування позову тим, треті особи перешкоджають діяльності товариства та порушують право позивача на продаж його частки та вихід зі складу учасників до уваги судом не приймаються, оскільки позивач не є представником ТОВ Олвіта-Чернігівбуд .

За таких обставин у позові про визнання ОСОБА_1 таким, що вийшов зі складу засновників (учасників) ТОВ Олвіта-Чернігівбуд задоволенню не підлягають.

Судові витрати у справі покладаються на позивача у відповідності до ст.129 ГПК України.

В зв'язку з неявкою у судове засідання 21.11.2018 всіх учасників справи відповідно до ч.4 ст.240 ГПК України суд підписує рішення без його проголошення. Датою ухвалення такого рішення є дата складення повного судового рішення у відповідності до ч.5 ст.240 ГПК України.

Керуючись статтями 129, 232,233, 236-241 Господарського процесуального кодексу України, суд

В И Р І Ш И В:

У позові відмовити повністю.

Рішення набирає законної сили в строк і в порядку, встановленому ст.241 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржено до Північного апеляційного господарського суду у строки визначені ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.

Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/.

Повне рішення складено 23.11.2018.

Суддя Ю.В. Федоренко

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення21.11.2018
Оприлюднено23.11.2018
Номер документу78048364
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —927/585/18

Рішення від 21.11.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 19.11.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 05.11.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 22.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 22.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 22.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 22.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 19.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 10.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

Ухвала від 08.10.2018

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Федоренко Ю.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні