Ухвала
від 26.11.2018 по справі 910/14212/17
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@nag.court.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

"26" листопада 2018 р. Справа№ 910/14212/17

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Коротун О.М.

суддів: Чорногуза М.Г.

Суліма В.В

за апеляційною скаргою Київської міської ради

на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2018 (дата складання та підписання повного тексту рішення - 20.09.2018)

у справі № 910/14212/17 (суддя - Чинчин О.В.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРІНЕД"

до Київської міської ради

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації

про визнання права оренди земельної ділянки та визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди землі,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду міста Києва від 12.09.2018 позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРІНЕД" задоволено повністю. Визнано за Товариством з обмеженою відповідальністю "ГРІНЕД" право користування земельною ділянкою площею 0,0753 га, що розташована за адресою: м.Київ, вул.Терещенківска, 8, кадастровий номер НОМЕР_1 на умовах договору оренди земельної ділянки від 05.04.2006, зареєстрованого Головним управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 11.05.2006 №91-6-00546. Визнано укладеною між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "ГРІНЕД" Додаткову угоду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 05.04.2006, зареєстрованого Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 11.05.2006 № 91-6-00546, в відповідній редакції. Стягнуто з Київської міської ради на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ГРІНЕД" судовий збір у розмірі 3 200,00 грн.

Не погодившись з прийнятим рішенням, Київська міська рада звернулася з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду Києва від 12.09.2018 у даній справі та прийняти нове - про відмову у задоволенні позовних вимог.

Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.11.2018 справу № 910/14212/17 передано для розгляду колегії суддів у складі: головуючий суддя - Коротун О.М., судді: Чорногуз М.Г., Сулім В.В.

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 12.11.2018 апеляційну скаргу Київської міської ради на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2018 у справі № 910/14212/17 було залишено без руху.

15.11.2018 та 21.11.2018 через канцелярію Північного апеляційного господарського суду від апелянта надійшли заяви про усунення недоліків на виконання вимог ухвали суду від 12.11.2018 та надано докази, що підтверджують надсилання копії апеляційної скарги Товариству з обмеженою відповідальністю "Грінед" за адресою зазначеною в ЄДР та докази надсилання доданих до апеляційної скарги документів іншим учасникам справи

Північний апеляційний господарський суд визнав подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження. Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.

Суддя-доповідач доповів колегії суддів про закінчення проведення підготовчих дій та про необхідність призначення справи до розгляду.

Керуючись ст. ст. 234, 262, 263, 267, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Київської міської ради на рішення Господарського суду міста Києва від 12.09.2018 у справі № 910/14212/17.

2. Роз'яснити позивачу та третій особі право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення даної ухвали суду відповідно.

Звернути увагу позивача та третьої особи, що згідно вимог ст. 263 ГПК України, до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

3. Роз'яснити апелянту право подати до суду апеляційної інстанції заперечення на відзиви (в разі його/їх надання) в письмовій формі протягом п'яти днів з дня його/їх вручення (в разі надання - надати суду докази надсилання (надання) їх іншим учасникам справи).

4. Встановити учасникам справи строк для подачі всіх заяв та клопотань в письмовій формі протягом п'яти днів з дня вручення даної ухвали, але не пізніше 12.12.2018.

5. Закінчити проведення підготовчих дій.

6. Повідомити учасників справи, що апеляційна скарга розглядатиметься у судовому засіданні 09.01.2019 о 11 год. 55 хв. в приміщенні Київського апеляційного господарського суду (м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судового засідання № 7).

7. Запропонувати учасникам справи надати на огляд колегії суддів оригінали документів, пов'язаних з предметом спору.

8. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду у відповідності до ч. 2 ст. 207 ГПК України. Згідно з ч. 2 ст. 169 ГПК України заяви, клопотання і заперечення подаються в тільки в письмовій формі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.М. Коротун

Судді М.Г. Чорногуз

В.В. Сулім

СудПівнічний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення26.11.2018
Оприлюднено27.11.2018
Номер документу78113523
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/14212/17

Постанова від 10.04.2019

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Берднік І.С.

Ухвала від 04.03.2019

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Берднік І.С.

Постанова від 09.01.2019

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 08.01.2019

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 26.11.2018

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Ухвала від 12.11.2018

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Коротун О.М.

Рішення від 12.09.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 05.09.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

Ухвала від 16.01.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Тищенко А.І.

Ухвала від 21.06.2018

Господарське

Господарський суд міста Києва

Чинчин О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні