Ухвала
від 27.11.2018 по справі 209/3697/18
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА

Справа № 209/3697/18

Провадження № 2/209/1695/18

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

27 листопада 2018 року м. Кам'янське

Суддя Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до Дочірнього підприємства "Теплотехнік" Комунального підприємства Кам'янської міської ради "Тепломережі" про визнання неправомірною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

Позивач: ОСОБА_2, РНОКПП НОМЕР_1, який зареєстрований: 51910, АДРЕСА_1.

Відповідач: Дочірнє підприємство "Теплотехнік" Комунального підприємства Кам'янської міської ради "Тепломережі", код ЄДРПОУ 41665070, місцезнаходження: 51934, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул.Медична, буд. 26.

ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом, в якому просить визнати неправомірною бездіяльність відповідача щодо ненадання відповіді та не складання акту про відключення вд централізованого теплопостачання квартири АДРЕСА_2 та зобов'язати відповідача скласти акт про відключення від централізованого теплопостачання.

Ухвалою суду від 20 листопада 2018 року вказана заява була залишена без руху.

Після усунення недоліків, форма і зміст позовної заяви відповідає вимогам ст.175 ЦПК України.

Згідно з ч.1 ст.187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

За положеннями ч.1 ст.11 ЦПК України, суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов'язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим кодексом, у тому числі в порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Абзазом другим ч.4 ст.19 ЦПК України передбачено, що загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Керуючись статтями 11, 19, 187, 196, 260 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИЛА:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Дочірнього підприємства "Теплотехнік" Комунального підприємства Кам'янської міської ради "Тепломережі" про визнання неправомірною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії.

Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження .

Почати підготовче провадження з дня постановлення цієї ухвали.

Призначити підготовче засідання у справі на 14.30 годину 11 грудня 2018 року , що відбудеться у приміщенні Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Тритузна, 166, каб.№ 11

В підготовче засідання викликати сторони.

Учасникам справи :

- надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч.5 ст.272 ЦПК України;

- повідомити сторони, що клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має право подати в строк для подання відзиву, а позивач - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву (ч.7 ст. 279 ЦПК України);

- учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://court.gov.ua/fair/;

- третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, повинна надати суду докази разом з поданням письмових пояснень третьої особи.

Відповідачу :

- встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення йому копії цієї ухвали для подання відзиву на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України;

- роз'яснити відповідачу, що копії відзиву та доданих до нього документів він повинен надіслати усім іншим учасникам справи одночасно з наданням відзиву до суду;

- роз'яснити відповідачу, що до відзиву він повинен додати докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, якщо такі докази не були надані позивачем, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи;

- роз'яснити відповідачу, що він повинен подати суду докази разом з поданням відзиву (ч.3 ст.83 ЦПК України);

- повідомити відповідача, що згідно ч.8 ст.178 ЦПК України, у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд буде вирішувати справу за наявними матеріалами.

Позивачу :

- згідно ст.179 ЦПК України позивач може надати суду відповідь на відзив відповідача протягом п'яти днів з дня його отримання, з наданням суду документів, що підтверджують одночасне надіслання (надання) позивачем відповіді на відзив і доданих до неї доказів відповідачу та іншим учасникам справи.

Відповідачу:

- згідно ст.180 ЦПК України відповідач може надати заперечення на відповідь позивача на відзив протягом трьох днів з дня його отримання, з направленням суду документів, що підтверджують одночасне надіслання (надання) заперечень і доданих до них доказів іншим учасникам справи.

Третій особі (за наявності третьої особи):

- згідно ст.192 ЦПК України, встановити третім особам, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, строк для подачі письмових пояснень щодо позову або щодо відзиву протягом десяти днів з дня отримання копії позову або відзиву,

- роз'яснити третім особам, що копії письмових пояснень вони повинні надіслати усім іншим учасникам справи одночасно з наданням письмових пояснень до суду,

- згідно ч.1 ст.181 ЦПК України, у поясненнях третьої особи ... третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, викладає свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову.

Згідно ч.1 ст.355 ЦПК України, ухвала може бути оскаржена у зв'язку з порушенням правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо доДніпровського апеляційного суду .

При цьому, як зазначено в п.п.15.5) п.п.15 п.1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

Суддя А.Б. Ковальова

СудДніпровський районний суд м.Дніпродзержинська
Дата ухвалення рішення27.11.2018
Оприлюднено29.11.2018
Номер документу78151816
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —209/3697/18

Ухвала від 13.03.2019

Цивільне

Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська

Ковальова А. Б.

Ухвала від 27.11.2018

Цивільне

Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська

Ковальова А. Б.

Ухвала від 20.11.2018

Цивільне

Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська

Ковальова А. Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні