Справа № 515/1910/18
Провадження № 2/515/2906/18
Татарбунарський районний суд Одеської області
У Х В А Л А
про відкриття провадження
03 грудня 2018 року. Суддя Татарбунарського районного суду Одеської області Семенюк Л.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Жовтоярської сільської ради Татарбунарського району Одеської області про визнання права власності на земельні ділянки,
ВСТАНОВИВ:
27 листопада 2018 року позивачка ОСОБА_2, яка проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, звернулася до суду з позовною заявою до Жовтоярської сільської ради Татарбунарського району Одеської області, юридична адреса якої розташована в с. Жовтий Яр , вул. Степова, 8, Татарбунарського район Одеської області про визнання права власності на земельні ділянки.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, тому відсутні підстави для залишення її без руху; віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду, підсудна Татарбунарському районному суду Одеської області.
Згідно з ч.1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, та, не пізніше наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною восьмою цієї статті, інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - відповідача, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі за цими позовними вимогами, передбачених ст. 186 ЦПК України, немає.
Пунктом 4 ч.2 ст. 187 ЦПК України передбачено при постановленні ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі вирішення питання за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатись справа.
Згідно з частиною 4 ст. 19 ЦПК України для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні призначається загальне позовне провадження.
Дана цивільна справа, з урахуванням вимог ч.4 ст.274 ЦПК України, не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження, тому її розгляд слід здійснювати за правилами загального позовного провадження. За вказаних обставин, є підстави для прийняття позовної заяви ОСОБА_2 до розгляду, з метою виконання вимог, передбачених ч. 1 ст. 189 ЦПК України, розпочати підготовче провадження у справі та призначити підготовче засідання на 29.01.2019 року о 10 год. 30 хв.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, роз'яснити учасникам судового розгляду, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Керуючись ст. ст. 19, 175 - 177, 186, 187, 189, ч.4 ст.274 ЦПК України, суддя -
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Жовтоярської сільської ради Татарбунарського району Одеської області про визнання права власності на земельні ділянки.
Призначити підготовче засідання по справі у залі судових засідань Татарбунарського районного суду Одеської області на 29 січня 2019 року о 10 годині 30 хвилин.
Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам судового розгляду.
Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України, у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, який має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якої, одночасно з поданням до суду, повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якого, одночасно з поданням до суду, повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Можливість отримати інформацію щодо справи, яка розглядається, учасники справи можуть за веб-адресою: http://court. gov.ua/ fair/sud1529/.
Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення лише щодо порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.
У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Семенюк
Суд | Татарбунарський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2018 |
Оприлюднено | 04.12.2018 |
Номер документу | 78265161 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Татарбунарський районний суд Одеської області
Семенюк Л. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні