ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
28 листопада 2018 року м. Дніпросправа № 804/4244/18
Суддя Третього апеляційного адміністративного суду Юрко І.В. перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю ТРАНСМЕТ-ТРЕЙД на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року у справі № 804/4244/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ТРАНСМЕТ-ТРЕЙД до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області про зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07 листопада 2018 року в задоволенні позовної заяви відмовлено.
Не погодившись з таким рішенням суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу.
Суд вважає, що апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Апеляційна скарга від імені Товариства з обмеженою відповідальністю ТРАНСМЕТ-ТРЕЙД підписана адвокатом ОСОБА_1
На підтвердження повноважень ОСОБА_1 до апеляційної скарги додано оригінал ордеру про надання правової допомоги серії ДП № 890/001, копію свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Також, в матеріалах справи наявна не засвідчена належним чином копія договору №203/02-18 про надання адвокатом Книшенком Е.М. правової допомоги ТОВ ТРАНСМЕТ-ТРЕЙД (а.с.54 т.2).
Згідно частини першої статті 59 Кодексу адміністративного судочинства України повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені такими документами:
1) довіреністю фізичної або юридичної особи;
2) свідоцтвом про народження дитини або рішенням про призначення опікуном, піклувальником чи охоронцем спадкового майна.
Відповідно до частини четвертої статті 59 Кодексу адміністративного судочинства України повноваження адвоката як представника підтверджуються довіреністю або ордером, виданим відповідно до Закону України Про адвокатуру і адвокатську діяльність .
Згідно частини другої статті 26 Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність ордер - письмовий документ, що у випадках, встановлених цим Законом та іншими законами України, посвідчує повноваження адвоката на надання правової допомоги. Ордер видається адвокатом, адвокатським бюро або адвокатським об'єднанням та повинен містити підпис адвоката. Рада адвокатів України затверджує типову форму ордера.
Разом з тим, ордер на надання правової допомоги, доданий до апеляційної скарги, не передбачає повноважень адвоката ОСОБА_1, як представника позивача, на підписання апеляційної скарги.
Договір про надання правової допомоги не можна вважати документом, що підтверджує повноваження адвоката як представника особи, оскільки такий документ не передбачений частиною четвертою статті 59 Кодексу адміністративного судочинства України.
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю підтверджує лише статус ОСОБА_1 як адвоката.
Таким чином, в матеріалах справи відсутній документ про повноваження адвоката ОСОБА_1 підписувати апеляційну скаргу в інтересах позивача.
Частиною другою статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.
Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 169, 298 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач, -
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю ТРАНСМЕТ-ТРЕЙД залишити без руху.
Апелянту усунути встановлені недоліки апеляційної скарги шляхом подання до Третього апеляційного адміністративного суду оформленого належним чином документа про повноваження особи, яка підписала апеляційну скаргу.
Встановити строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги - десять днів з моменту отримання копії цієї ухвали.
Після усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена.
Суддя-доповідач І.В. Юрко
Суд | Третій апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.11.2018 |
Оприлюднено | 05.12.2018 |
Номер документу | 78290866 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Третій апеляційний адміністративний суд
Юрко І.В.
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Голобутовський Роман Зіновійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Голобутовський Роман Зіновійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Голобутовський Роман Зіновійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Голобутовський Роман Зіновійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Голобутовський Роман Зіновійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні