Справа № 3-257/2009
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 лютого 2010 року суддя Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська Руснак А.І., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, працюючого ПП, зареєстрованого: ІНФОРМАЦІЯ_3, проживаючого: м. Дніпропетровськ, ж/м Тополь-2АДРЕСА_1,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 122 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
15 грудня 2009 року о 17 годині 00 хвилині водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем ТАТА, державний номер НОМЕР_1, проїхав перехрестя вулиці Морська та вулиці Пушкінська у м. Миколаєві на заборонний червоний сигнал світлофора , змусивши водія автомобілю ВОЛЬВО ХС70, державний номер НОМЕР_2, під керуванням ОСОБА_2, який рухався по вулиці Пушкінська на зелений сигнал світлофору, різко зменшити швидкість руху, гальмувати та змінювати напрямок руху для уникнення зіткнення, створивши аварійну обстановку. При цьому водій ОСОБА_1 порушив п. 8.7.3 (е) Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 у судовому засіданні провину свою не визнав та пояснив, що 15 грудня 2009 року о 17 годині 00 хвилині він, керуючи автомобілем ТАТА, державний номер НОМЕР_1, виїхав на перехрестя вулиці Морська та вулиці Пушкінська у м. Миколаєві на миготливий зелений сигнал світлофору, дав дорогу пішоходу та щоб, не створювати аварійну ситуацію, закінчив проїзд перехрестя.
Винність ОСОБА_1 підтверджується зібраними матеріалами: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВЕ № 075093 від 15 грудня 2009 року; письмовими поясненнями потерпілого ОСОБА_2 від 15 грудня 2009 року.
Як вбачається з письмових пояснень потерпілого ОСОБА_2, 15 грудня 2009 року о 17 годині 00 хвилині він, керуючи автомобілем ВОЛЬВО ХС70, державний номер НОМЕР_2, рухався по вулиці Пушкінська у м. Миколаєві на зелений сигнал світлофора . У цей час по вулиці Морській, на заборонний червоний сигнал світлофора рухався вантажний автомобіль ТАТА, державний номер НОМЕР_1, який змусив його різко зменшити швидкість руху, гальмувати та змінювати напрямок руху для уникнення зіткнення.
Таким чином, ствердження особи, що притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 у частині того, що на перехрестя він виїхав на миготливий зелений сигнал світлофору є необґрунтованими та безпідставними.
Приймаючи до уваги викладене, дослідивши всі докази у їх сукупності, суд робить висновок про доведеність вини правопорушника ОСОБА_1 у проїзді на заборонний сигнал світлофора, що спричинило створення аварійної обстановки, а саме: примусило інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху, що підтверджені фактичними даними, а саме: поясненнями потерпілого , тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП.
З урахуванням викладеного, а також характеру скоєного правопорушення, особи правопорушника, приймаючи до уваги ступінь його вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом’якшують та обтяжують адміністративну відповідальність та інші вимоги ст. 33 КУпАП, а також з метою виховання правопорушника та попередження наступних правопорушень, прихожу до висновку про необхідність накладення на винного адміністративного стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами, що буде достатнім для його виховання та попередження вчиненню нових правопорушень. Накладення стягнення на правопорушника у вигляді штрафу, вважаю таким, що не буде відповідати характеру вчиненого правопорушення, особі правопорушника та ступеню його вини.
На підставі викладеного, керуючись ч. 4 ст. 122, ст. ст. 283, 284, ч. ч. 1, 2, 3 ст. 294, ч. 1 ст. 303 КУпАП, суд, -
П О С Т АН О В И В :
На ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення: позбавити права керування транспортними засобами строком на 6 \ шість \ місяців.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська.
Строк пред'явлення постанови до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту.
С у д д я : ОСОБА_3
Суд | Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 11.02.2010 |
Оприлюднено | 12.02.2010 |
Номер документу | 7832487 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Бородянський районний суд Київської області
Міланіч Антоніна Миколаївна
Адмінправопорушення
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Счесновицький Юрій Олександрович
Адмінправопорушення
Маньківський районний суд Черкаської області
Маренюк Віктор Леонідович
Адмінправопорушення
Новоушицький районний суд Хмельницької області
Бондарчук Степан Степанович
Адмінправопорушення
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Маймур Фелікс Федорович
Адмінправопорушення
Іллічівський районний суд м.Маріуполя
Мальцева Євгенія Євгенівна
Адмінправопорушення
Красногвардійський районний суд
Проскурня Сергій Миколайович
Адмінправопорушення
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Руснак Анатолій Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні