УХВАЛА
06 грудня 2018 р.Справа № 1840/3394/18
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Донець Л.О., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 22.10.2018р. по справі № 1840/3394/18
за позовом Сумської міської ради
до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області
про визнання дій неправомірними та скасування постанов,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 22.10.2018р. задоволено позов Сумської міської ради до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області про визнання дій неправомірними та скасування постанов.
На зазначену рішення суду Відділом примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області подано апеляційну скаргу.
Подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ч.6 ст.287 Кодексу адміністративного судочинства України.
У відповідності до ч. 6 ст.287 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційні скарги на судові рішення у справах, визначених цією статтею, можуть бути подані протягом десяти днів з дня його проголошення.
Із матеріалів справи вбачається, що оскаржуване рішення прийняте Сумським окружним адміністративним суду 22.10.2018 року.
Заявник, звернувшиь з апеляційною скаргою 12.11.2018 року, засобами поштового зв'язку, порушує строки звернення до суду із апеляційною скаргою.
При цьому, питання щодо поновлення пропущеного строку апеляційного оскарження апелянтом не ставиться, причини пропуску строку не наведені. Заявником лише зазначається, що копію оскаржуваного рішення отримано 01.11.18 року.
Таким чином, враховуючи порядок оскарження судового рішення, відповідно до ст. 287 КАС України, судом встановлено пропущення ним строків апеляційного оскарження.
Згідно з ч. 3 ст 298 КАС України, апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.
Зазначені недоліки апеляційної скарги мають бути усунені шляхом подання заяви, з викладенням апелянтом підстав поважності пропущення строку звернення до суду із апеляційною скаргою та надання відповідних доказів.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 22.10.2018р. по справі № 1840/3394/18 за позовом Сумської міської ради до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області про визнання дій неправомірними та скасування постанов - залишити без руху.
Надати Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги протягом десяти днів з моменту отримання копії ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Л.О. Донець
Суд | Харківський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2018 |
Оприлюднено | 10.12.2018 |
Номер документу | 78359090 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський апеляційний адміністративний суд
Донець Л.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні