< Позивач >?< третя особа &?с;?Чортківський районний суд Тернопільської області≪ Суд-місто &g;;?&l
У Х В А Л А
06 грудня 2018 року Справа № 608/2361/18
Номер провадження2-о/608/118/2018
Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Парфенюк В. І. , ознайомившись із заявою ОСОБА_1, з участю заінтересованої особи Білівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області про встановлення факту належності правовстановлюючих документів, -
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2018 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючих документів.
Заяву ОСОБА_1 слід залишити без руху, надавши їй строк для усунення недоліків з наступних мотивів.
Згідно з вимогами ч. 3 ст. 293 Цивільного процесуального кодексу України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Позовна заява подається до суду в письмовій формі і за змістом повинна відповідати вимогам ст. 175 Цивільного процесуального кодексу України. До позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону, що передбачено ч. 4 ст. 177 ЦПК України.
У відповідності з вимогами Закону України Про судовий збір за подання до суду заяви у справах окремого провадження, яка подана фізичною особою, справляється судовий збір у розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
У відповідності з вимогами п. 2 ч. 3 ст. 6 Закону України Про судовий збір у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Із заяви вбачається, що в ній об'єднано п'ять вимог немайнового характеру, однак додано документ про сплату судового збору в сумі 352,40 гривень, тобто лише за одну вимогу. Таким чином, заявниці необхідно додати до позовної заяви документи, що підтверджують сплату судового збору ще за чотири вимоги немайнового характеру.
Згідно ч. 1 ст. 185 Цивільного процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ч. 1 ст. 185 Цивільного процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1, з участю заінтересованої особи Білівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області про встановлення факту належності правовстановлюючих документів залишити без руху.
Надати заявниці строк для усунення недоліків терміном не більше п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити заявниці, що у випадку виконання вимог ухвали у встановлений судом строк, заява буде вважатись поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява буде вважатися неподаною і їй повернута.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя: В. І. Парфенюк
Суд | Чортківський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2018 |
Оприлюднено | 09.12.2018 |
Номер документу | 78405945 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чортківський районний суд Тернопільської області
Парфенюк В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні