Ухвала
від 14.12.2018 по справі 415/7268/17
ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 415/7268/17

Провадження № 22-ц/810/442/18

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

14 грудня 2018 року м. Сєвєродонецьк

Апеляційний суд Луганської області в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого Назарової М.В.,

суддів Єрмакова Ю.В., Стахової Н.В.,

розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 в особі свого представника ОСОБА_2

на рішення Лисичанського міського суду Луганської області від 02 листопада 2018 року

у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Лисичанської комунальної лікувально-профілактичної установи Міська стоматологічна поліклініка м. Лисичанська про зобов'язання до виконання наказу та прийняття на роботу,

в с т а н о в и в:

Рішенням Лисичанського міського суду Луганської області від 02 листопада 2018 року у задоволенні позовної заяви ОСОБА_1 до Лисичанської комунальної лікувально-профілактичної установи Міська стоматологічна поліклініка м. Лисичанська про зобов'язання до виконання наказу та прийняття на роботу відмовлено.

Не погодившись з вказаним рішенням суду, позивач ОСОБА_1 в особі свого представника ОСОБА_2 03 грудня 2018 року звернулася до суду з апеляційною скаргою, яка ухвалою Луганського апеляційного суду від 04 грудня 2018 року була залишена без руху на підставі ч. 2 ст. 357 та ст. 185 ЦПК України, та надано строк протягом десяти днів з дня вручення ухвали для усунення недоліків, а саме: сплати судового збору за подання апеляційної скарги на рішення суду в сумі 960 грн.

Ухвалу суду про залишення скарги без руху представником позивача отримано 06.12.2018 року, про що свідчить рекомендоване поштове повідомлення (а.с. 169).

11.12.2018 року, тобто у встановлений судом строк, скаржником усунуті вказані в ухвалі недоліки та сплачений судовий збір відповідно до вимог Закону України Про судовий збір .

Одночасно в апеляційній скарзі скаржник просить поновити йому строк на апеляційне оскарження, посилаючись на те, що повний текст рішення отримано ним 12.11.2018 року

Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його (її) проголошення.

Як вбачається із матеріалів справи, 02 листопада 2018 року судом першої інстанції проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Повний текст судового рішення складено 12 листопада 2018 року (а.с. 143-148).

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчисляється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга скаржником подана 03 грудня 2018 року через відділення поштового зв'язку, що підтверджується штампом на поштовому конверті (а.с. 159), тобто в передбачений законом строк.

Таким, чином відсутні підстави вважати, що апеляційна скарга подана з пропуском встановленого законом строку на апеляційне оскарження, а в цьому разі клопотання скаржника слід залишити без розгляду.

Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогам ст. 356 ЦПК України.

Підстав для повернення апеляційної скарги, залишення її без руху, відмови у відкритті провадження не вбачається .

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України, апеляційний суд

у х в а л и в:

Клопотання ОСОБА_1 в особі свого представника ОСОБА_2 про поновлення строку на апеляційне оскарження залишити без розгляду.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 в особі свого представника ОСОБА_2 на рішення Лисичанського міського суду Луганської області від 02 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Лисичанської комунальної лікувально-профілактичної установи Міська стоматологічна поліклініка м. Лисичанська про зобов'язання до виконання наказу та прийняття на роботу.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.

Встановити строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу до 26 грудня 2018 року.

До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи (ч. 4 ст. 360 ЦПК України).

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції (ч. 3 ст. 360 ЦПК України).

Копію ухвали направити учасникам справи для відома.

Інформацію щодо справи, яка розглядається, учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет -https://lga.court.gov.ua/sud4810/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий

Судді

СудЛуганський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення14.12.2018
Оприлюднено18.12.2018
Номер документу78610149
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —415/7268/17

Постанова від 12.02.2019

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Назарова М. В.

Постанова від 12.02.2019

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Назарова М. В.

Ухвала від 08.01.2019

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Назарова М. В.

Ухвала від 14.12.2018

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Назарова М. В.

Ухвала від 04.12.2018

Цивільне

Луганський апеляційний суд

Назарова М. В.

Рішення від 02.11.2018

Цивільне

Лисичанський міський суд Луганської області

Фастовець В. М.

Ухвала від 21.11.2017

Цивільне

Лисичанський міський суд Луганської області

Коваленко Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні