Справа № 178/1582/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 грудня 2018 року Криничанський районний суд Дніпропетровської області у складі:
слідчої судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання слідчого СВ Криничанського ВП Кам`янського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення огляду, -
за участю прокурора ОСОБА_4 ,
В С Т А Н О В И В:
Слідчим СВ Криничанського ВП Кам`янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області до суду внесено клопотання, узгоджене з прокурором у кримінальному провадженні за №12018040460000457 порушеного за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.272 КК України, а саме: на території земельної ділянки, кадастровий номер 1222082300:01:001:0165, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 , розміщено авто-газозаправний пункт, де при цьому здійснюється реалізація зріджених вуглеводневих газів пропан-бутан. За місцем провадження такої фінансово-господарської діяльності будь-які реєстраційні і дозвільні документи на запит слідчого надані не були.
Слідчий клопочепро наданнядозволу напроведення огляду замісцем провадженнятакої фінансово-господарськоїдіяльності, пов`язаної з реалізацією зріджених вуглеводневих газів на території земельної ділянки, кадастровий номер 1222082300:01:001:0165, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 (яка перебуває в оренді у ОСОБА_5 ) та будівлях, розташованих на вказаній земельній ділянці, з залученням відповідних фахівців, а саме державного інспектора відділу нагляду у газові промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці в Дніпропетровській області.
Прокурор ОСОБА_4 клопотання підтримує та просить його задовольнити.
Відповідно до ч.1, 2 ст. 237 КПК України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів.
Відповідно до ч. 1ст.361КПК України у виняткових випадках суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони судового провадження може визнати за необхідне оглянути певне місце поза межами приміщення суду (зали судового засідання). Огляд проводиться за участю учасників судового провадження, а якщо цього вимагають обставини, на розсуд суду - за участю свідків, спеціалістів і експертів. Огляд на місці не може проводитися під час здійснення провадження судом присяжних.
Відповідно до ч. 5ст. 237 КПК Українипри проведенні огляду можуть бути вилучені речі і документи, які мають значення для кримінального провадження, та речі, вилучені з обігу. Усі вилучені речі і документи підлягають негайному огляду і опечатуванню із завіренням підписами осіб, які брали участь у проведенні огляду.
Однак, заслухавши думку прокурора, перевіривши додані до клопотання матеріали, враховуючи вище викладене, те, що слідчим не доведено наявність достатніх підстав вважати, що відшукувані речі, документи знаходяться у зазначеному в клопотанні володінні особи, слідча суддя дійшла висновку про відмову у задоволенні клопотання слідчого.
Керуючись ст. 237 КПК України, слідча суддя -
У Х В А Л И Л А:
У задоволенні клопотання слідчого СВ Криничанського ВП Кам`янського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення огляду відмовити.
Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Криничанський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 19.12.2018 |
Оприлюднено | 02.03.2023 |
Номер документу | 78656045 |
Судочинство | Кримінальне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні