ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
18.12.2018 м.Дніпро Справа № 904/3204/18
Центральний апеляційний господарський суд у складі
головуючого судді Антонік С.Г.
суддів : Дармін М.О., Іванов О.Г.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Довбуш Трейд Сервіс" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 25.09.2018р. ( суддя Татарчук В.О., повне рішення складено ті підписано 01.10.2018р.) у справі № 904/3204/18
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Біотрейд", м.Дніпро
до відповідача :Товариства з обмеженою відповідальністю "Довбуш Трейд Сервіс", м.Дніпро
про стягнення заборгованості
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 25.09.2018р. позов задоволено повністю.
Не погодившись з означеним рішенням місцевого господарського суду, відповідач подав апеляційну скаргу.
Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 05.11.2018р. апеляційну скаргу залишено без руху, скаржнику наданий строк - 10 днів з дня отримання копії ухвали - для усунення недоліків апеляційної скарги, а саме подання до господарського суду належних доказів сплати судового збору у повному обсязі в розмірі 2643, 00 грн.
Як вбачається із рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення №4900067224782 копію ухвали апеляційного господарського суду отримано відповідачем 21.11.2018 року.
У визначений апеляційним господарським судом строк скаржником не усунуто недоліків апеляційної скарги та з урахуванням часу поштового пробігу не надано доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі за подання апеляційної скарги .
До апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 258 цього Кодексу, застосовуються положення статті 174 цього Кодексу (частина 2 статті 260 Господарського процесуального кодексу України).
Відповідно до частини 4 статті 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Враховуючи, що Товариством з обмеженою відповідальністю "Довбуш Трейд Сервіс" не усунуто недоліків апеляційної скарги у строк, визначений апеляційним господарським судом, вказана апеляційна скарга підлягає поверненню без розгляду.
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Довбуш Трейд Сервіс" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 25.09.2018р. у справі № 904/3204/18 повернути заявникові.
Додаток (на адресу скаржника): 1. апеляційна скарга № б/н та додані до неї документи на 6 арк.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів.
Головуючий суддя С.Г. Антонік
Суддя М.О. Дармін
Суддя О.Г. Іванов
Суд | Центральний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2018 |
Оприлюднено | 21.12.2018 |
Номер документу | 78681580 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Татарчук Володимир Олександрович
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Антонік Сергій Георгійович
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Антонік Сергій Георгійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Татарчук Володимир Олександрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Татарчук Володимир Олександрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Татарчук Володимир Олександрович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Татарчук Володимир Олександрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні