Справа № 2-1050/11
Провадження № 8/487/1/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.12.2018 року Заводський районний суд міста Миколаєва у складі: головуючого судді - Нікітіна Д.Г., при секретарі - Оцабера М.С., розглянувши в судовому засіданні в приміщенні суду клопотання представника позивача по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення порядку користування земельною ділянкою та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про реальний поділ домоволодіння, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась з позовом до ОСОБА_2 про визначення порядку користування земельною ділянкою.
Представник відповідач ОСОБА_3, одночасно представник позивача за зустрічним позовом, подала заяву про залишення зустрічного позову без розгляду.
Інші учасники не заперечили, щодо вказаної заяви.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним залишити зустрічну позовну заяву без розгляду з наступних підстав.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Згідно ч. 2 ст. 257 ЦПК України, особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Залишення позову без розгляду на підставі заяви позивача це форма закінчення справи без ухвалення рішення. Саме по собі подання заяви про залишення позову без розгляду не є необґрунтованими діями позивача, оскільки це є його диспозитивним правом, передбаченим нормами ЦПК України, що не містить обмежень у його реалізації. При цьому суд не перевіряє підстави подання такої заяви.
Оскільки в судовому засіданні представник ОСОБА_3 заявила клопотання про залишення без розгляду зустрічного позову до ОСОБА_1 про реальний поділ домоволодіння, суд вважає за необхідне залишити зустрічну позовну заяву без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 257, 260 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про реальний поділ домоволодіння залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Миколаївського апеляційного суду через Заводський районний м. Миколаєва протягом 15 днів з дня її підписання. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Д.Г. Нікітін
Суд | Заводський районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2018 |
Оприлюднено | 22.12.2018 |
Номер документу | 78763256 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Антоненко Наталія Олександрівна
Цивільне
Заводський районний суд м. Миколаєва
Нікітін Д. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні