пр. № 2-з/759/73/18
ун. № 759/17345/18
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 грудня 2018 року м. Київ
Суддя Святошинського районного суду м. Києва Сенько М.Ф., розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовними вимогами ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,
встановив:
У провадженні Святошинського районного суду м. Києва перебуває вказана цивільна справа, за якою ОСОБА_1. просить поділити майно, що є спільною сумісною власністю подружжя.
Ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 07.12.2018 р. відкрито провадження по справі.
26.12.2018 року до суду надійшла заява позивачка ОСОБА_1про забезпечення позову, якою просить суд, з метою забезпечення позову накласти арешт на майно, яке на праві власності належить ОСОБА_2, а саме: автомобіль AUDI Q5, державний номерний знак НОМЕР_1 ,дата реєстрації 16.12.2014 року, № двигуна НОМЕР_3, № кузова НОМЕР_4 та автомобіль RENAULT SANDERO, державний номерний знак НОМЕР_5, дата реєстрації 06 серпня 2014 року, № двигуна НОМЕР_6, № кузова НОМЕР_7.
В обґрунтування заяви представник позивача, посилається на те, що невжиття заходів до забезпечення позову перешкоджатиме чи взагалі зробить неможливим виконання рішення суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 149 ЦПК України суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених ст. 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову.
Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред'явлення позову, так і на будь - якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Частиною 1 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Пунктом 4 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 22.12.2006 Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову роз'яснено судам, що розглядаючи таку заяву суддя має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову.
Заходи до забезпечення позову повинні бути співмірними із заявленими позивачем вимогами. Співмірність передбачає співвідношення судом негативних наслідків від вжиття заходів до забезпечення позову з тими негативними наслідками, які можуть настати в результаті невжиття цих заходів, з урахуванням відповідності права чи законного інтересу, за захистом яких заявник звертається до суду, вартості майна, на яке він заявляє клопотання накласти арешт, чи майнових наслідків заборони відповідачу здійснювати певні дії.
З огляду на обставини справи, як вони викладені позивачем, суть спору, розмір вимог за позовом, суд знаходить заяву обґрунтованою і такою, що підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись, ст.ст.149-153, 157 ЦПК України,
постановив:
Заяву позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову задовольнити.
З метою забезпечення позову накласти арешт на майно, яке на праві приватної власності належить ОСОБА_2 (ІН НОМЕР_2), а саме: автомобіль AUDI Q5, державний номерний знак НОМЕР_1, дата реєстрації 16.12.2014 року, № двигуна НОМЕР_3, № кузова НОМЕР_4 та автомобіль RENAULT SANDERO, державний номерний знак НОМЕР_5, дата реєстрації 06 серпня 2014 року, № двигуна НОМЕР_6, № кузова НОМЕР_7.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та підлягає негайному виконанню, а її оскарження не зупиняє її виконання.
Ухвала є обов'язковою на всій території України та може бути пред'явлена до примусового виконання протягом 3 (трьох) років в порядку, передбаченому Законом України Про виконавче провадження .
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення, а у разі розгляду заяви про забезпечення позову без повідомлення учасників справи протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повної ухвали до Київського апеляційного суду в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України.
Суддя : М.Ф. Сенько
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 28.12.2018 |
Оприлюднено | 04.01.2019 |
Номер документу | 79004137 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Сенько М. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні