Справа № 204/9614/18
Провадження № 2-з/204/145/18
КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
49006, м. Дніпро, проспект Пушкіна 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua
УХВАЛА
29 грудня 2018 року Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючої судді Дубіжанської Т.О.
за участю секретаря Сорокіної А.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпрі заяву представника позивача про забезпечення позову по цивільній справі за позовом Приватного підприємства СЕГМЕНТ до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, зобов'язання передати печатки, штампи та повернення довіреності, -
ВСТАНОВИВ:
28 грудня 2018 року до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська надійшла позовна заява Приватного підприємства СЕГМЕНТ до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, зобов'язання передати печатки, штампи та повернення довіреності.
28 грудня 2018 року від представника позивача про забезпечення позову за вищезазначеною справою, в якій позивач просить забезпечити позов шляхом накладення арешту на корпоративні права Приватного підприємства СЕГМЕНТ , заборони Приватному підприємстві СЕГМЕНТ вносити зміни до статуту Приватного підприємства СЕГМЕНТ ; заборони державним реєстраторам та будь-яким особам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо внесення змін та державної реєстрації таких змін до статуту Приватного підприємства СЕГМЕНТ . Зазначає, що дані заходи щодо забезпечення позову необхідно вжити з метою недопущення передачі або відчуження визначеного у позові майна, вчинення незаконних дій третіх осіб, щодо внесення змін до статутних документів, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Даний вид забезпечення є співмірним із заявленими позовними вимогами. А невжиття таких заходів забезпечення може утруднити або зробити неможливим в подальшому виконання рішення суду у даній справі.
У відповідності з ч. 1 ст. 149 ЦПК України, суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу, заходів забезпечення позову. Частиною 2 цієї ж статті зазначено, що забезпечення позову допускається як до предявлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Відповідно до п. 4 Постанови Пленуму Верховного суду України від 22 грудня 2006 року, при розгляді заяви про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.
Розглянувши заяву та матеріали справи, суд вважає, що заява про забезпечення позову підлягає задоволенню, оскільки невжиття заходів може утруднити виконання рішення суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 149-153 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивача про забезпечення позову по цивільній справі за позовом Приватного підприємства СЕГМЕНТ до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, зобов'язання передати печатки, штампи та повернення довіреності - задовольнити.
Накласти арешт на корпоративні права Приватного підприємства СЕГМЕНТ (код ЄДРПОУ 24422875).
Заборонити Приватному підприємству СЕГМЕНТ (код ЄДРПОУ 24422875) вносити зміни до статуту Приватного підприємства СЕГМЕНТ .
Заборонити державним реєстраторам та будь-яким особам вчиняти будь-які реєстраційні дії щодо внесення змін та державної реєстрації таких змін до статуту Приватного підприємства СЕГМЕНТ (код ЄДРПОУ 24422875).
Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала підлягає негайному виконанню після її постановлення. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду через Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повного тексту ухвали суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому повного тексту ухвали суду.
Ухвала може бути пред'явлена до виконання протягом трьох років.
Суддя Т.О. Дубіжанська
Суд | Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 29.12.2018 |
Оприлюднено | 09.01.2019 |
Номер документу | 79041016 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Дубіжанська Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні