УХВАЛА
11 січня 2019 року м. Кропивницький
справа № 392/111/18
провадження № 22-ц/4809/103/19
Кропивницький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати в цивільних справах:
головуючого (доповідач) судді Мурашка С.І.
суддів Єгорової С.М., Карпенка О.Л.
заслухавши доповідача у цивільній справі за апеляційною скаргою Селянського фермерського господарства Лісовий Сергій Леонідович на рішення Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2018 року у справі за позовом Селянського ( фермерського) господарства Лісовий Сергій Леонідович до Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області, ОСОБА_1, третя особа яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: ОСОБА_2 про визнання недійсним розпорядження та визнання недійсним договору,
В С Т А Н О В И В:
СФГ Лісовий подало до Кропивницького апеляційного суду апеляційну скаргу на рішення Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2018 року.
Під час розгляду справи адвокат ОСОБА_3 заявила клопотання про продовження розгляду справи на 15 днів для повного і всебічного з'ясування обставин справи.
Відповідно до ч. 2 ст. 371 ЦПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони з урахуванням особливостей розгляду справи суд апеляційної інстанції може продовжити строк розгляду справи, але не більше як на п`ятнадцять днів, про що постановляє відповідну ухвалу.
Колегія суддів вважає, що з урахуванням особливостей розгляду справи, строк розгляду справи слід продовжити на п'ятнадцять днів.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 260,261,371 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Продовжити строк розгляду цивільної справи за апеляційною скаргою Селянського фермерського господарства Лісовий Сергій Леонідович на рішення Маловисківського районного суду Кіровоградської області від 07 вересня 2018 року у справі за позовом Селянського ( фермерського) господарства Лісовий Сергій Леонідович до Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області, ОСОБА_1, третя особа яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: ОСОБА_2 про визнання недійсним розпорядження та визнання недійсним договору на п'ятнадцять днів.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя С.І. Мурашко
Судді С.М. Єгорова
ОСОБА_4
Суд | Кропивницький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.01.2019 |
Оприлюднено | 14.01.2019 |
Номер документу | 79136119 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Сімоненко Валентина Миколаївна
Цивільне
Кропивницький апеляційний суд
Мурашко С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні